שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2286
מאמרים: 7305
Like: 59
מאמרים -> בית -> בית כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
בית כללי
 

בית חכם- זה הדבר החם


Damien Rot

Damienroth

 
 
בית חכם- זה הדבר החם

 

חיינו מלאים בטכנולוגיה חיונית שפעם, היא נראתה לנו כמו מדע בדיוני. ביתנו מלא במערכות חשמליות שמקלות עלינו בחיי היום יום. אנו מתייחסים למכשירי החשמל כחלק מהשגרה שלנו,כך שאנו שולטים בכל המערכות הללו , אם במכשירי החשמל החיוניים בביתנו ובתאורה. גם תריסים חשמליים, הפכו להיות הקלה ממשית עבורנו, כאשר הם מופעלים באמצעות שלט רחוק או מתג חשמלי. מערכת של בית חכם, לוקחת אותנו קדימה, כך שנוכל לשלוט בה בכל מקום ומכל מקום, אם באמצעות המחשב הנייד, או הטלפון החכם.  מדובר על שליטה נוחה וחיסכון בחשמל, כאשר למשל ילדינו יצאו מחדרם ולא כיבו את מערכת החימום, המזג או את התאורה בחדרם.

 

הפעלת המערכות מרחוק באמצעות המחשב או הטלפון החכם  כיום, כבר אין צורך להתרוצץ בכל הבית, בכדי להפעיל מכשירים, לכבות את מכונת הכביסה, את המזגנים או החימום בחדרי הבית, או לרדת למטה, על מנת לסגור את התריס החשמלי בסלון או את התריסים בחלונות השונים בבית. אין צורך, כי המכשירים הביתיים שמחוברים לחשמל, יהיו ייעודיי עבור בית חכם. כל מכשיר יכול להתחבר למערכת זו ונתן יהיה להפעיל אותו בקלות רבה באמצעות שליטה מרחוק, אם בבית או אם מחוצה לו. אם פעם העליות של מערכת חכמה זו היו גבוהות, היום, כבר ניתן להתאים אותה לכל כיס. גם עלות ההתקנה היא זולה, כך שכל אחד, יוכל לעשות שימוש במערכת חכמה ויעילה זו. יש לברר לגבי העלות של התקנת מערכת של בית חכם וכן אם בניתם זה עתה את ביתכם, שאלו אם ניתן יהיה להתקין כבר את המערכת הכה חיונית לביתכם.

 

סיוע לחיסכון בהוצאות משק הבית

 

יש לציין, כי מערכות בית חכם, מסייעים לנו המון בחיסכון. בכל בית, אחת ההוצאות הגדולות, הינה שימוש בחשמל. החשמל אינו זול ולכן אנשים מחפשים דרכים לחסוך בו, אם באמצעות מערכות סולאריות שזו אמנם השקעה ראשונית גדולה, אך התוצאות עם השנים היא חשמל חינם. מי שאינו יכול להרשות לעצמו, אחת הדרכים לחסוך באופן משמעותי בהוצאות החשמל, היא באמצעות מערכות חכמות לבית, הפועלות מרחוק ומתוך הבית, מבלי להתאמץ, כך שהיתרונות הם רבים, בנוסף לאיכות חיים גבוהה יותר, נוחה וחסכונית.

 

 

 


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה