שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2545
מאמרים: 7590
Like: 59
מאמרים -> בית -> בית כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
בית כללי
 

בנית ריצוף למטבח


אבי ביטון
 
 

 

אחת המשימות החשובות בזמן ביצוע שיפוץ דירה היא בניית ריצוף למטבח.יש אפשרויות רבות לבצע ריצוף למטבח בעזרת קבלן שיפוצים, זה בדרך כלל נעשה כחלק מתוך שיפוץ דירה או שיפוץ בית או שיפוץ של המטבח בלבד. קבלן שיפוצים איכותי יוכל להמליץ לכם על אופציות שונות של ריצוף מטבח כחלק מתוך שיפוץ דירה או שיפוץ בית. קבלן שיפוצים מכיר היטב את כל האופציות בתחום זה  ואת היתרונות והחסרונות בכל סוג של ריצוף.

סוגי ריצוף על ידי קבלן שיפוצים

יש המרצפים את רצפת המטבח בשכבת לינולאום. ריצוף הלינולאום חוזר ובגדול בעיצובים חדשים ובאיכויות טובות מאוד. זאת דרך זולה וקלה לבצע בעזרת קבלן שיפוצים ריצוף למטבח.  קבלן שיפוצים טוב יכול לרצף לכם את המטבח בשכבת לינולאום בפחות מיום עבודה אחד. בכמה שעות של עבודה קבלן שיפוצים יכול לבצע עבורכם הדבקת לינולאום לרצפת המטבח. אנשים רבים מעדיפים לרצף את רצפת המטבח בעזרת אריחים יפים. אריחים דורשים מריחת שכבת בטון על ידי קבלן שיפוצים  ועל ידי צוותו לאחר מכן קבלן השיפוצים יניח את האריחים במקומם ובשלב האחרון יוחדר חומר המכונה רובה  בין כול אריח ואריח, חומר זה יוצר איטום ושומר על כך שהאריחים לא יהרסו ויקבלו רטיבות, כול שלב דורש זמן יבוש זאת עבודה מקצוענית שדרוש לה עבודה של קבלן שיפוצים מקצוען.

עלויות ריצוף מטבח

לגבי עלות של אריחים יש טווח מחירים רחב מאוד. יש אריחים שהם פחות יקרים ויש אריחים יקרים מאוד. יש אריחים שדורשים עבודה ייעודית על ידי קבלן שיפוצים כמו איטום או פוליש ויש אריחים שאינם דורשים זאת. בכול מקרה עלות העבודה של קבלן שיפוצים ושל צוותו במקרה של הנחת אריחים היא גבוהה למדי ומדובר בפרויקט לא זול במיוחד. אך אריחים יפים במטבח הם שדרוג נהדר למטבח, אם אתם רוצים לשפץ מטבח שיפוץ בסיסי בעזרת קבלן שיפוצים מספיק להדביק אריחים ולהחליף את דלתות הארונות וכבר יש לכם מטבח מחודש ורענן.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה