שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2510
מאמרים: 7552
Like: 59
מאמרים -> בית -> בית כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
בית כללי
 

בר מים ביתילחבר את הטוב שבכל העולמות


Damien Rot

Damienroth

 
 

בר מים ביתי לחבר את הטוב שבכל העולמות

כל מי שרוצה אספקה של מי שתייה נקיים וקרים בבית נתקל במספר בעיות. בכתבה שלפניכם נפרט את הבעיות שצצות בניסיון לקבל מים צוננים ונקיים במטבח הביתי שלנו וכיצד ניתן לפתור את אותן בעיות בפשטות ובקלות.

בר מים ביתי עם חיבור לרשת הביתית

אחד האמצעים שיאפשר לכם לשתות מים קרים בכל שעות היום ובלי שתצטרכו להמתין הוא בר המים ביתי שמחובר למערכת המים הביתית. בר מסוג זה הוא בעצם מכשיר חשמלי שתפקידו לסנן, לקרר ולחמם את המים שזורמים בצנרת הביתית שלכם. במכשירים מתקדמים מהסוג הזה הפעולה כולה דיגיטלית לחלוטין וקלה מאוד לתפעול. לכאורה נראה שלפנינו נמצא הפתרון המושלם לאספקת המים הקרים והנקיים לבית ולבני המשפחה, אך ישנה בעיה אחת משמעותית עם מתקנים מסוג זה, הבעיה היא שלעיתים קרובות המסננים שאמורים להבטיח את ניקיונם של המים שאתם שותים מבצעים דווקא את הפעולה ההפוכה וזאת מכיוון שהם צוברים לכלוך רב בזמן שימושם. כתוצאה מכך המים שזורמים ממכשירים אלה לא נקיים יותר מהמים בברז ולעיתים הם אף מלוכלכים יותר. האופציה הבאה היא שתיית מים מינרליים מבקבוקים.

מים מינרליים מבקבוקים

כפי שכתבתי האופציה השנייה למי שרוצה לקבל מים נקיים ואיכותיים היא לצרוך אותם מבקבוקי מים מינרליים. לשיטה זאת יש יתרון בכך שאתה יכול להיות בטוח בניקיון ואיכות המים שאתה ובני משפחתך צורכים. אך יש בה גם מספר בעיות. ראשית, יש צורך בשטח אחסון רב לצורך אחסון המים המינרליים. שטח זה נצרך לא רק בבית אלא גם בתוך המקרר ממש. שנית בכדי לקרר או לחמם את המים נדרש זמן והנוחות שבשימוש במים פוחת בצורה משמעותית. אז כיצד ניתן לפתור את הבעיה?

בר מים ביתילמים מינרליים

בר מים ביתי למים מינרליים הוא מכשיר דיגיטלי שניתן לחבר אליו מכלים גדולים של מים מינרלים ותפקידו הוא לקרר או לחמם אותם. בדרך זאת נפתרת הבעיה של ניקיון המים ובנוסף לכך נפתר המחסור בשטח אחסון במקרר ובנוסף ניתן להשתמש בו בלי לטרוח או להמתין. 


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה