שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2247
מאמרים: 7205
Like: 59
מאמרים -> בית -> בית כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
בית כללי
 

בר מים מוגזים תמי 4 באבל בר של שטראוס מים


אמנון
 
 

שתייה של מים מוגזים טובה לגוף שלנו בדיוק כמו שתייה של מים רגילים, ולכן אם אתם אוהבים יותר מים מוגזים אז אין כל סיבה שתוותרו על שתייתם. הדבר היחיד שכן כדאי לעשות, הוא לראות איך אתם יכולים להפוך את שתיית המים המוגזים שלכם ליותר נוחה, קלילה וזולה, והאופציה הטובה ביותר לכך היא לקנות מכשיר שנקרא באבל בר מים מוגזים. לפני שאתם קונים אותו בוודאי יש לכם לא מעט שאלות לגביו, כך שכדאי לכם לקרוא את המאמר שלפניכם כיוון שהוא כולל את כל התשובות בנושא.

מה מיוחד במכשיר?

מכשיר כמו באבל בר שמכין גם מים מוגזים הוא מיוחד בכך שיש לו את שתי הפונקציות החשובות. כלומר, מצד אחד אתם יכולים ליהנות בו ממים מוגזים ומצד שני אתם יכולים ליהנות בו משתיית מים רגילים, ובנוסף לכך, אתם הם אלה שקובעים את הטמפרטורה.

האם המים המוגזים יוצאים תמיד באותה העוצמה?

בהחלט כן, כי יש לכם גם כפתור שמאפשר לכם לשלוט על רמת הגזים שיהיו במים. כלומר, יש אנשים שאוהבים לשתות מים מוגזים במיוחד ויש כאלה שאוהבים לשתות מים מוגזים אך עם מעט גזים, ובעזרת המכשיר כל אחד יוכל לקבוע איזה רמה של גזים הוא רוצה במים. עוד דבר שחשוב לציין זו העובדה שלמעשה המים עוברים הגזה מייד לפני שהם יוצאים לכוס, כך שהם תמיד טריים ומוגזים בדיוק בצורה הטובה.

האם צריך לתחזק את המכשיר?

מעבר לניקיון רגיל של המכשיר התחזוק היחיד שצריך לעשות זה החלפת בקבוקי הCO2. בכל מכשיר של מים מוגזים יש בקבוק כזה שנמצא החלק האחורי שלו, וברגע שהוא נגמר צריך להחליף אותו באחד אחר. לא מדובר על פעולה שקשה או מסובך לבצע, ואם אתם רוצים להיות בטוחים שאתם אכן מבצעים את ההחלפה כמו שצריך, תוכלו לראות לשם כך סרטון או לקרוא את ההוראות. כמו כן, יהיה עליכם לקנות מידי פעם בקבוקי CO2 כדי שתמיד תוכלו להשתמש גם בפונקציה של המים המוגזים במכשיר, ואת הזמנת המיכלים האלה תוכלו לעשות ישירות באתר האינטרנט. השליחים של החברה יוכלו להגיע עד למשרד שלכם או עד הבית עם כל הבקבוקים, ובמידת הצורך הם יוכלו גם להחליף עבורכם את הבקבוק הריק באחד חדש, כך שזה נוח.

האם העיצוב מודרני?

בהחלט כן, ואם תיכנסו לקישור של תמי 4 בארבל בר סרט תוכלו להתרשם בעצמכם עד כמה המכשיר הזה יפה ויתאים לכל מקום שבו תניחו אותו. אין ספק שכאשר קונים מכשיר שהוא גם יפה וגם פרקטי אפשר ליהנות ממנו יותר, ובנוסף לכך אתם בוודאי תיהנו גם מהעובדה שאתם יכולים לבחור שילובי צבעים עבור המכשיר. בצורה כזאת תוכלו להיות בטוחים שהוא יהיה גם יפה ומתאים למטבח או למשרד מבחינת העיצוב, וגם תוכלו ליהנות מכל הפונקציות הרבות שלו.

לסיכום, זה לא מפתיע שכל כך הרבה אנשים כבר רכשו את המכשיר הנפלא הזה, כי אם לא צריך לבחור בין מים מוגזים ובין מים רגילים, הרי שזה חלום שמתגשם! כל אחד מבני הבית יוכל לשתות איזה מים שהוא אוהב וזה בהחלט מומלץ. 


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה