שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2286
מאמרים: 7305
Like: 59
מאמרים -> בית -> בית כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
בית כללי
 

גלאי עשן הם חלק חשוב ממערך גילוי וכיבוי אש


רועי ילון

Magniv

 
 

גלאי עשן הם חלק חשוב ממערך גילוי וכיבוי אש

גלאי עשן הם חלק מתוך מערך שלם של גלאים לגילוי אש בהקדם האפשרי. לגלאי עשן יש חשיבות גדולה כחלק מתוך מערך לכיבוי אש. אם יש לכם גלאים של עשן שהם איכותיים ותקינים ומכוונים כראוי יש סיכוי שכול אש שתיווצר בעסק או במוסד שלכם לא תגיע למימדים שלא תצליחו להשתלט עליה כך תמנעו נזק לנפש ונזק לרכוש מבעוד מועד.

סוגים שונים של גלאים לניטור אש

גילוי של עשן הוא לא הדרך היחידה שבה מגלים סימנים של אש יש היום גלאים שונים ורבים שעובדים בשיטות וטכנולוגיות מגוונות יש גלאים של עשן שהם גלאים אופטיים כלומר הם מקרינים קרניים אופטיות שכאשר עשן עובר בהם הם מפעילים אזעקה או נותנים התרעה על כך שיש עשן בחדר.

גלאים בעלי רגישות גבוהה

גלאים מסוג זה הם אפקטיביים גם עבור אש שמתלקחת ומתגברת במהירות כי יש לגלאים כאלה אפשרות להגיע לרגישות גבוהה מאוד הם יכולים להגיב על חלקיקי עשן בודדים באוויר יש לגלאים כאלה גם חסרון כי יש גלאים שאפילו אם אדם מדליק סיגריה המוציאה עשן הם יופעלו כאילו יש שריפה בחדר ולכן חשוב לכוון גלאים של עשן לרגישות הנכונה כדי שיתריעו על אש כאשר היא באמת נוצרת חלילה ולא במקרים של הדלקת סיגריה וכיוצא בזה.

גלאים מסוגים נוספים

מלבד גלאים של עשן יש גלאים של חום, גלאי חום גם נותנים הגנה נוספת בנוסף לגלאים המבוססים על עשן יש מקומות כמו מטבחים של מסעדות לדוגמא. שם יש עשן לא מסוכן מהבישול ואם יתקינו שם גלאי עשן הם יופעלו לחינם כול העת לכן ניתן במקומות כמו מטבחים להתקין גלאי חום במקום גלאי עשן או גלאים אחרים מסוגים שונים.

חברות פיקוח על אש

יש היום חברות פיקוח על אש כמו שיש חברות אבטחה. הנתונים לגבי גילוי עשן מחוברים ומועברים 24 שעות ביממה 7 ימים בשבוע לחברה שמנטרת את מצב הבטיחות האש בעסק שלכם או במוסד עליו אתם אחראים זאת דרך יסודית לשמור על המקום שלכם נגד אש וזאת בעלות נוחה ולא יקרה.

 

 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה