שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2545
מאמרים: 7590
Like: 59
מאמרים -> בית -> בית כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
בית כללי
 

גם במקרה של פטירה – פינוי דירות


שי טופיגן
 
 

 

תהליך של פינוי דירה מתרחש לרוב בשני מקרים, זאת כשמדובר בפרידה של אחד מבני המשפחה אשר התגורר בדירה משל עצמו, ובמהלך השנים צבר חפצים ואביזרים רבים. במקרה אחר, מדובר בעזיבה של בעל הדירה לפרויקט ארוך בחו"ל, ולכן פינוי הדירה מהווה אפשרות טובה לפינוי חפציה, מבלי לארוז את הרהיטים ולהעבירם למקום אחר. פינוי דירות מחפצים הוא פעולה לא פשוטה הדורשת תכנון, זמן ובעיקר עבודה סיזיפית, אך את כל זה ניתן לחסוך דרך חברה מקצועית העושה זאת בזריזות והרבה חכמה.

בחירת חברת פינוי דירות

שאלת פינוי דירות מתכולתן עולה תמיד כאשר נדרשת הפעולה האם להזמין חברה מקצועית לביצוע העבודה, או לעשות זאת באופן עצמאי. בתחילה זה נראה מעט פשוט: כולנו נגיד, למה לנו לשלם על משהו שאנחנו יכולים לעשות בעצמנו? אז לפני שכולנו הופכים להיות גיבורים, מומלץ לקרוא עוד קצת ולהבין שאמנם עבודת פינוי הדירות אפשרית עבור כולנו, אבל הקושי שלה לא פשוט ואפילו מסובך. ולכן, במקרה זה עולה האפשרות הבאה: ניתן לבצע פינוי דירות בחינם, וגם מבלי להתאמץ כלל וכלל. איך? תתחילו לשכוח את תכולת הדירה.

בחירה נכונה במחשבה תחילה

פינוי דירהמתכולתה חייב להיות כמובן מקצועי וכזה שיידמה להיות מושלם. על האפשרות להיפטר מהתכולה כבר דיברנו קודם לכן, אבל עכשיו זכרו תמיד ותדאגו שחברת פינוי הדירות לא תדע לקחת מכם את החפצים יקרי הערך ותשאיר אתכם עם כל הבלגן שמסביב. טלפון אחד או שניים לחברים יעמיד אתכם במצב שאתם לא לבד, ויש עוד הרבה אנשים אשר התלבטו הרבה קודם על בחירת חברת פינוי הדירות. זה הזמן לבקש המלצות ולדרוש מחברת פינוי הדירות שתחתום עבורכם על מה שהיא לוקחת ומה היא משאירה.

פינוי דירות – שירותים נלווים

עוד מקודם דיברנו על תהליך פינוי הדירה הנחשב למורכב ודורש מקצועיות ומומחיות. זה הזמן לצרף לתהליך זה עוד מספר שירותים נלווים הדורשים תשומת לב: לעתים, חלק מהחפצים נמצאים בחדרים ואזורים אחרים של הדירה (כמו למשל המרפסת, המקלט או החצר)- לחלקים אלו נדרשת מקצועיות נוספת, השונה מזו הנלקחת בחשבון פינוי דירות משל עצמן, ולכן עליכם לקחת זאת בחשבון. 


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה