שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2572
מאמרים: 7616
Like: 59
מאמרים -> בית -> בית כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
בית כללי
 

דגשים חשובים בבחירת אוכל לכלבים שלכם


אורי
 
 

 

על מנת לבחור את האוכל האיכותי ביותר לכלב, הרי יש להכיר מספר חוקים בסיסיים. ראשית, חשוב להבין כי אוכל לכלבים מיוצר כיום על ידי חברות בכל רחבי העולם כולו. כיום מיובא אוכל לכלבים למדינת ישראל מגרמניה, צרפת, אנגליה, ארצות הברית ואפילו מן המזרח. האוכל נמכר בדרך כלל בשקים גדולים של כ - 10-15 ק"ג והוא מספיק למספר שבועות. יש לציין, כי המגוון העצום של אוכל לכלבים מקשה לעיתים את הבחירה ועל כן חשוב לדעת במה להתמקד. שנית, יש הבדל בין סוגי המזון עצמם .

התאמת האוכל לסוג הכלב

מזון נמדד על פי הערך התזונתי אשר הוא מספק. כאשר אתם בוחרים אוכל לכלבים, ודאו קודם כל כי הוא אכן מתאים לסוג הכלב ולגילו. גורים או כלבים אשר לא הגיעו עדיין לגיל הבגרות זקוקים למספר תכונות ספציפיות בתוך האוכל שלהם באופן טבעי. תכונות אלו הן לא מותרות אלא פשוט מאד חלק בלתי נפרד מתהליך הגדילה של הכלבים .

מחיר האוכל

עניין נוסף אשר חשוב לבדוק בעת רכישה של אוכל הוא המחיר. היות וההיצע גדול, גם טווח המחירים עשוי להיות משמעותי. לא כדאי להעדיף אוכל מסוים על פני אוכל איכותי אחר רק בגלל המחיר, אך זה הוא ללא ספק שיקול. נסו להתייעץ עם מומחים לכלבים או לקרוא מידע בפורומים ברחבי רשת האינטרנט. בדקו מה הם המאפיינים של סוג הכלב בו אתם מחזיקים והתאימו את האוכל המתאים ביותר עבורו .

האם האוכל הוא לטעמו של הכלב ?

לבסוף, יש לומר, כי אי אפשר להתעלם מן העובדה שכמו כל מזון – גם אוכל לכלבים צריך להיות לטעמו של מי שצורך אותו. במילים אחרות, אוכל אשר הכלב לא אוהב אינו משיג את המטרה. אמנם במקרה של רעב קיצוני הכלב יאכל הכל בסופו של דבר, אך ממש אין צורך להגיע למצב לא רצוי כזה. ברכישת אוכל ברמה גבוהה תוכלו להשביע את רצון הכלב תרתי משמע וליהנות מבעל חיים שמח, מאוזן וידידותי במיוחד . זאת כמובן בנוסף לעובדה שכלב יכול להיות עם ריח טוב יותר כאשר הוא אוכל מזן איכותי ומתאים יותר לצרכים שלו.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה