שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2588
מאמרים: 7627
Like: 59
מאמרים -> בית -> בית כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
בית כללי
 

דוד שמש מחיר קנייה והתקנה


שרית געש

שרית

 
 
הדוד החשמלי שוב קיצר? רוצה להיות ירוק יותר? אם נמאס לך לקבל עצבים מהמצב כיום ואתה חושב איך זה סביר שבחוץ ארבעים מעלות והמים במקלחת עדיין קרים. עצרו! קיימת דרך חסכונית, חכמה ופשוטה - ניצול המשאב הטבעי של השמש על ידי התקנת דוד שמש בבית. למידע ועצות בתחום לחץ כאן.

כי הגיע הזמן

התקנת דוד שמש תפחית רבות את ההוצאות שלכם על חשמל בבית ואפילו בעסק. תודו שזה נחמד לנצל את החום ששורר באזורנו לשם חימום המים במקום הצורך בשימוש אמצעים חשמליים או דרכים חלופיות אחרות הדורשות כמויות חשמל גדולות.

שימוש של כלל האוכלוסיה בדוד שמש לא רק יאפשר ירידה בהוצאות אלא אף לחסכון בשימוש בחשמל. על ידי כך אנחנו מביאים לחסכון בכמויות הזיהום בעקבות צריכה מוגדלת ומונעים שחיקה של מקורות האנרגיה בארץ.

דוד שמש מחיר כל הפרטים

כיצד זה פועל? איפה שמים את זה? איך מתחזקים את זה? הכול על דודי שמש.

בישראל קיים חוק על פיו חייבים לעשות הכנות לדודי שמש בבנייני מגורים חדשים (חוץ ממגדלים שאין בהם מספיק מקום). על ידי חקיקת חוק זה חוסכים בארץ כ-4 אחוז מצריכת האנרגיה הכלל ארצית.

פיתוח הדוד של היום נעשה בארץ ישראל. מתאים לנו לחשוב איך לנצל את החום פה, לא?

את דוד השמש מציבים על גגות הבתים, או על פני משטח פתוח אחר שבהם אפשר לקבל חשיפה מושלמת של הקולטים לשמש. את דודי השמש מעמידים כך שהקולטים פונים דרומה.

הדוד מורכב ממיכל העשוי מתכת, אשר בתוכו מים, המחובר לקולטים. הקולטים מכילים מערך של צינורות מים במסגרת מתכת.

מסגרות הקולטים הסולאריים נבנתה באופן כזה שצידו החיצוני עשוי זכוכית שקופה ואילו יתר פאות הקולט מצופות בצבע שחור, על מנת ללכוד את מירב הקרניים של השמש. זו הסיבה שחשוב מאוד לשמור ולוודא שהצד החשוף נקי משלכת.

רכישת דוד מסוג זה כדאית לבניין דירות ואפילו בצימרים במדינות בהן חם תמיד ומתאפשר ללכוד ולנצל את המשאב הנגיש של אנרגיית קרני השמש.

מחפשים מידע נוסף? לא מבינים למה לא חשבתם על זה? שימו סוף למקלחות הקרות, כנסו עוד היום לאתר האינטרנט ותוכלו לקבל טיפים, מחירים, הצעות ופרטים נוספים מהמומחים בתחום.

 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה