שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2570
מאמרים: 7613
Like: 59
מאמרים -> בית -> בית כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
בית כללי
 

דודי שמש - טיפים לרכישה ותחזוקה


אילנית לוי

אילנית לוי,  איל מדיה

תוכן שיווקי, סרטונים לקידום אתרים

 
 

דוד שמש – טיפים לרכישה

דוד שמש הוא מוצר סולארי שמנצל את אנרגיית השמש לחסכון באנרגיה. לפיכך הוא חוסך חשמל ומדינת ישראל מעודדת שימוש בו. דוד השמש נחשב למוצר ירוק בשל העובדה שבתהליך החסכון בחשמל פולט פחות גזים רעילים מזהמי סביבה. על רקע משבר האנרגיה וההתחממות הגלובלית, דודי השמש נתפסים כמוצרים מבורכים והמדינה מעודדת רכישתם.

כשאתם רוכשים דוד שמש, וודאו שהוא בעל תו תקן ומיוצר בחברה שסטנדרטים הייצור שלה גבוהים. דוודים של חברות יצרניות גדולות אור הטבע, נמרוד, אמקור, קרן אור, ירדן, אמישרגז ודומיהם נמכרים כבר שנים רבות בשוק, וחברות אלה מחויבות לספק שירות ללקוח ברמה גבוהה. בדקו היטב מה העלויות כוללות. וודאו שהן כוללות הובלה, התקנה וכמובן מע"מ. שימו לב לאותיות הקטנות בכתב השירות, וודאו שלמיכל הדוד יש אחריות נרחבת לפחות ל- 5 שנים. התאימו את נפח הדוד לגודל המשפחה. ככל שמספר הנפשות גדול יותר, כך יגדל נפח הדוד הנדרש. אדם שחי בגפו אינו זקוק לדוד בנפח 120 ליטר, הוא יוכל להסתפק בדוד בנפח 60 ליטרים. חלק מהחברות מוכרות את הדוד ללא התקנה. כך לצורך המחשה, אם אתם גרים בצפון, ובצעתם רכישת דוד שמש בבת-ים ,כשיגיע לביתכם  הדוד בהובלה מהחברה, תוכלו להזמין טכנאי עצמאי מאיזור מגוריכם. 

 

ככה תאריכו את חיי הדוד:

דוד שמש יש לתחזק ברמה שנתית או מדי שנתיים. ככל שתיטיבו לתחזק את הדוד כך יתפקד לתקופה ארוכה יותר ולא ישחק. דוד הוא מוצר חשמלי די יקר, וחבל אם הזנחה ואי טיפול יגרמו לו לנזק בלתי הפיך שיצריך החלפתו בדוד חדש. תיקונים קטנים תקופתיים בעלויות נמוכות ישמרו על הדוד שלכם.

תקלות מוכרות בדודי שמש:

המים מתחממים לאט, מתקררים מהר או שלא מתחממים כלל  -אם הדוד דולק כבר שעה ואין מים, דעו שיש בעיה. לרוב היא נוצרת מהצטברות אבנית. לרוב הדודים יש מאיץ חום, המחמם את המים במהרה, שזה יתרון,  אך לצידו חסרון. בחימום המהיר הסידן המצטבר מתגבש והופך לאבנית.

גוף החימום נשרף - לגוף החימום בדרך כלל יש אחריות רק בשנה הראשונה. אם עברה שנה תצטרכו לשלם בעבור התיקון.

נזילה - נזילות מתרחושת בפלאנג' בדוד. הפלאג' הוא למעשה אותו חלק שמשמש כתתושבת לטרמוסטט ולגוף החימום. צורתו מעין צלחת. עם השחיקה האיטום נפגע ונוצרת נזילה. אם הנזילה במרכז הפלאנג' לא ניתן לתקן. אם הנזילה בצידי הפלאנג' יתכן והנזק יהיה בר תיקון.חלק מהדודים בימינו מכילים את הפלאנג', הטרמוסטט וגוף החימום בחלק אחד. כך שאם יש תקלה, יותר יקר לתקנה.

לטיפים נוספים ויעוץ לרכישת דוד שמש באזור גוש דן (בת-ים, חולון, ראשל"צ והסביבה) הכנסו לאתר דוד שמש נט.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 2 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה