שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2286
מאמרים: 7295
Like: 59
מאמרים -> בית -> בית כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
בית כללי
 

דודי שמש - פתרון לכל השנה


פאר דודי

מחפשים דרך שתאפשר לכם למקסם את כמות המים החמים ולהפחית את הוצאות הכספים שלכם?דודי שמש פאר יעקב היא התשובה המושלמת עבורכם.

חייגו עכשיו 3251604 - 072 
ונדאג להתקין לכם דודי שמש ודודי חשמל באיכות מעולה שיאפשרו לכם ליהנות ממים חמים כל השנה.

 
 

דודי שמש - פתרון לכל השנה  

לנצל את האנרגיה הכי זולה שיש

כולנו מחפשים אחרי אנרגיה בכל רגע בחיינו. אנחנו צריכים את הדלק כדי להגיע לעבודה ולמקומות הבילוי שיוצרים לנו זיכרונות, אנחנו צריכים את הקפה כדי להתעורר ואת הארוחות כדי להיות חזקים ולמעשה צריכים לנשום בכל רגע כדי להמשיך לחיות. כמו שאתם צריכים אנרגיה כך נדרשת אנרגיה שתחמם לנו את המים לאותו קפה ואת האנרגיה שתדליק את מנורת החשמל שנותנת לנו להמשיך לעבוד וללמוד בלילה וגם את האנרגיה שמחממת לנו את המים למקלחת חמה. בכל מה שקשור למקלחת חמה אין שום סיבה שתחפשו אחרי מקורות אנרגיה שיעלו לכם הרבה כסף כשהשמש נמצאת למעלה בשמיים ומאפשרת לנו ליהנות מאנרגיה ירוקה בחינם.

דודי שמש - פתרון לכל השנה  

·         כדי לחמם מים בעידן המודרני לא צריך להתאמץ יותר מידי ובעיקר בחודשי הקיץ החמים של ישראל, אפילו לא צריך ללחוץ על שום כפתור. כל מה שצריך זה להיכנס למקלחת ולהפעיל את המים החמים וראו איזה קסם- מים חמים יוצאים בליש חיממתם אותם. איך זה קורה? התשובה היא דוד שמש שמחמם את המים רק מעצם קיומו.

·         קולט השמש הוא החלק החשוב של כל המערכת והוא זה שקולט את השמש וממיר את האנרגיה הסולארית לאנרגיה שמחממת את המים. המים זורמים בצנרת לא מורכבת מידי ומגיעים עד למיכל הדוד שמתמלא. הפעולה הזו קורת עוד ועוד במשך כל היום וכל רגע שיש שמש, המים נשארים חמים והכול בלי לבזבז חשמל.

·         בחודשי החורף כשאין שמש, תוכלו לחמם את המים באופן חשמלי וכך הדוד מספק פתרון לכל ימות השנה, כאשר ימי החורף בישראל ספורים ומעטים מה שלפחות בנושא זה נותן יתרון גדול וחסכוני.

עמידות למשך שנים

דוד השמש הוא לא סתם מתקן משמעותי בחיינו, הוא מתקן שישרת אותנו למשך שנים רבות ולעתים יתבגר יחד איתנו. קשה מאוד לפגוע בדודי שמש כיוון שמדובר במיכלים עצומים ובמערכת חזקה שאפילו סופות חזקות ומטחי ברד לא יהרסו וכמובן עמידים מאוד לתנאי מזג האוויר הקשים ביותר, גם בשמש החמה של ישראל. הם לא מחלידים ולא נשחקים, המנגנון שלהם אמין ובמידת הצורף תיקון קצר או החלפת חלק בעייתי פותרים את הבעיה. לא סתם דודי שמש הם קנייה כדאית ומשתלמת ורוב הקונים משקיעים בדוד איכותי מחברה אמינה, מדובר בנכס משמעותי לבית.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה