שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2572
מאמרים: 7616
Like: 59
מאמרים -> בית -> בית כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
בית כללי
 

דוקרנים להרחקת יונים – מיטת מסמרים


אסף יהלומי
 
 

כולנו מכירים את הפאקירים בהודו הטוענים כי לישון על מיטת מסמרים זה פשוט תענוג, והיה שווה להתגלגל לעולם הזה בשביל לחטוף תנומה ועל הדרך מסמר לעין. כמובן שניתן לקחת את מיטת המסמרים ופשוט לחלק אותה לדוקרנים המיועדים למיגור תופעת היונים וקינונן על אדם החלון בכל חלון בבניין ובכל שכונה.

להתעורר בבוקר לקול ציוץ ציפורים זה תמיד מחזה מרנין לב. אך להתעורר לקול משקי כנפיים והמיית יונים אינסופית יכולה לעורר רגשות שליליים כלפי עופות אלה


דוקרנים – כי גם ליונים יש ישבנים

ישנן שיטות למטרת הרחקת יונים ידידותית  לסביבה המונעות הרעלות וזיהומים סביבתיים. אחת השיטות הירוקות הינה השמת דוקרנים בנקודות אסטרטגיות המהוות אזורי קינון של יונים, או פוטנציאל לקינון מצידן. בסופו של עניין, יונה אינה מצריכה הרבה מחשבה  - כל מקום יכול לשמש אתר קינון, אזי יש לשים לב לאדני חלון, מסתורי כביסה, מדפים חיצוניים בבניין ועוד שלל מקומות.

אחת מן השיטות הינה דוקרנים להרחקת יונים מפלסטיק או ברזל. ניתן לקבע או פשוט להניח במקום בו יונים לא יוכלו להתיישב, לקנן או לנוח. חשוב גם לשמור על אזורים אלה נקיים היות ויונים נמשכות לנקודות מסתור בהן לא ניתן להגיע או לנקות
 

דוקרן אחד ביום ואין יונים באדן החלון

המרשם הטוב ביותר להעלים יונים מביתנו או סביבת מגורינו הינו דרך מניעה. מניעת קינון, ברגע שמבחינים כי היונים מקימים קן, לנקותו ולשים דוקרנים, או לחסום בעזרת רשתות יונים המותקנות על ידי מומחים בתחום.

לעיתים אין לנו גישה לקינון היונים לדוגמא גג הבניין, עמודי חשמל ועוד שלל מיקומים חסרי גישה לאדם הממוצע. כדאי מאוד להזמין אנשי מקצוע המתמחים בהרחקת יונים ומסוגלים לעשות את העבודה במיומנות, מינימום זמן ושהתוצאות תשארנה  לאורך תקופה ארוכה ככל האפשר.
 

דוקרן – הפיתרון היעיל והמשתלם ביותר נגד יונים

כאשר אנו מחפשים פתרונות למזיקים או בעלי חיים הנמצאים כאפשרות להעביר מחלות ולגרום נזקים יש צורך למציאת פיתרון ידידותי לסביבה, ללא רעלים וללא צורך להרוג את החיה. לכן ישנם פתרונות זולים, זמינים, המתאימים להתקנה על ידי כל אחד ואחת מאיתנו – פשוט מניחים את הדוקרן במקום הרצוי, ניתן לקבעו וזהו. היונים לא מתקרבות.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה