שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2247
מאמרים: 7205
Like: 59
מאמרים -> בית -> בית כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
בית כללי
 

די ליונים-מדוע לבצע הרחקת יונים


אור

אור ירוק הדברות הינה חברה שמתמחה בהרחקת יונים והדברת מזיקים למגזר הפרטי והעיסקי.

 
 

יונים מהוות את אחד מהמטרדים המציקים ביותר. הם חיות ופועלות בקרבת בני האדם ופעמים רבות מאמצות כבית מרפסות, מסתורי כביסה, מרזבים ומקומות נוספים בקרבת בתי מגורים. גם כאשר מגרשים את היונה ממקום המחיה שלה היא ממשיכה לחזור אליו בעקשנות שוב ושוב.

הנזק אותו גורמות היונים מתבטא בלכלוך סביבת המחייה שלהן, העברת כינים מדביקות הגורמות להתגרדות בלתי נעימה לבני האדם, נשיאת מחלות העלולות להדביק בני אדם וגרימת נזק למשטחים עליהם הן נמצאות.

הפיתרון הוא הרחקת יונים. בהרחקת יונים, המרחיק אינו פוגע ביונים אלא גורם להרחקתן התמידית מהאזור בו הן נמצאות. מרחיק יונים משתמש בפתרונות שונים הגורמים להרחקת יונים לצמיתות

הרחקת יונים נעשית על ידי אנשי מקצוע המשתמשים במגוון פתרונות רב למציאת הדרכים הגורמים להרחקת היונים ולכך שלא ישובו עוד לביתכם. בעלי מקצוע המתעסקים בהרחקת יונים צריכים להיות אנשים מקצועיים ובעלי ניסיון רב כך שידעו למצוא את הפתרון המתאים ביותר להרחקת היונים מהמקום המבוקש.

הרחקת יונים נעשית בעזרת אמצעים שונים.

האמצעי המוכר והשימושי ביותר להרחקת יונים הוא רשת יונים- מדובר ברשת המגנה על המקום ויוצרת מחסום אותו היונים לא יכולות לעבור. פתרון זה מתאים לכיסוי פתחים שונים כמו גגות. ואף לכיסוי אזורים פתוחים כמו מרפסות וחצרות. הרשת עשויה מחומרים חזקים ועמידים במיוחד כך שהיא ניתנת לשימוש גם במקומות החשופים לתנאי מזג האוויר השונים.

בהרחקת יונים בדרך זאת על המרחיק להיות מנוסה בטיפוס וסנפלינג וכך יוכל להגיע לכל מקום בו יש בעיה.

שיטה נוספת המשמשת להרחקת יונים הינה שימוש בדוקרנים. הדוקרנים הם מעין זיזים חדים המוצבים במקומות כמו אדן החלון, מנועי מזגן ועוד וכך לא מאפשרים ליונה לעמוד על המקום. לאחר מספר ניסיונות תבין היונה שאין לה מה לחפש במקום הזה ותעוף למצוא מקום אחר.

ניתן לעשות הרחקת יונים גם על ידי יוני הפחדה. בשיטה זאת מוצבות יונים הנראות כאמיתיות, אך מפיצות ריח ייחודי הגורם לשאר היונים להתרחק מהם. אך שיטה זו אינה מביאה לאחוזי הצלחה גבוהים במיוחד

 

 


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 2 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה