שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2247
מאמרים: 7205
Like: 59
מאמרים -> בית -> בית כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
בית כללי
 

דיו למדפסת וטונרים


אושר

קופירייטינג

 
 

במדפסות מסוגים שונים משתמשים בחומרי גלם שונים לצורך ההדפסה. המדפסות השכיחות יותר בשימוש פרטי הן מדפסות המדפיסות בשיטת הזרקת דיו, ואלו זקוקות לראשי דיו צבעוני ושחור לבן על מנת להדפיס מסמכים. מדפסות נוספות שהשימוש בהן הולך וגובר, ובייחוד בתחום המשרדי, הן מדפסות לייזר המשתמשות בטונרים לצורך ההדפסה.

רוכשים דיו למדפסת:

כאמור, מדפסות המדפיסות בהזרקת דיו משתמשות בדיו למדפסת. דיו למדפסת עלול להוות חלק ניכר מהוצאות ההדפסה – אף יותר מעלות המדפסת עצמה. לכן, עוד ברכישת המדפסת יש לוודא את סוג הדיו הנדרש להדפסה, ולקחת זאת כשיקול יחד עם מחיר המדפסת עצמה. חנויות ועסקים רבים לציוד משרדי מציעים מילוי מחסניות דיו שהתרוקנו כתחליף לרכישת מחסניות דיו למדפסת שהינן חדשות ויקרות יותר. בעת מילוי או רכישת ראשי דיו יש לוודא כי הדיו מתאים לסוג המדפסת שבבעלותכם, על מנת לא להסב לה נזק או ירידה בביצועים שלא תהיה מכוסה על ידי אחריות היצרן. בנוסף, רכישת דיו בכמויות גדולות בקנייה אחת עשויה גם היא להוזיל את העלות לכמות הדפסות מסוימת.

טונר למדפסת ברדר: חשוב לדעת

בעבור מדפסות לייזר של חברת ברדר יש לרכוש טונר למדפסת ברדר. לכל מדפסת קיים טונר מיוחד למדפסת ברדר שמתאים עבורה במיוחד. בעת רכישת טונר למדפסת ברדר מומלץ מאוד להתייעץ עם איש המקצוע בחנות או בעל העסק על מנת לרכוש טונר מתאים. בנוסף, אף מומלץ לוודא את סוג הטונר המתאים עוד בעת רכישת המדפסת עצמה.

מה הוא טונר? טונר למדפסת לייזר

מדפסות המדפיסות בשיטת הדפסת לייזר משתמשות בטונר למדפסת לייזר. המדפסת מקרינה את הדפים בקרני לייזר המטעינה את הדפים במטען חשמלי. לאחר מכן, הטונר למדפסת הלייזר עובר על הדף ומפזר עליו אבקה הנדבקת אל הדף הטעון בהתאם לתמונה או למסמך הנדרשים להדפסה. גם בעת רכישת טונר למדפסת לייזר, כמו ברכישת דיו, נדרש לוודא את התאמת הטונר למדפסת המסוימת.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה