שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2247
מאמרים: 7205
Like: 59
מאמרים -> בית -> בית כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
בית כללי
 

דיו למדפסת לא קונים במכולת


אושר

קופירייטינג

 
 

בכל מצב ובכל צעד בחיינו אנו מנסים לחסוך ולחתוך מכל מקום, מאוד טבעי לחסוך גם בחומרים המשרתים אותנו ביום יום ולעיתים אף פחות מזה, הדיו למדפסת והטונרים. נכון הדבר שכיום בעידן של המיילים והחתימות האלקטרונית השימוש במדפסת. אז תשאלו את עצמכם , אם השימוש הוא כה נדיר, מדוע חשוב להקפיד על איכות הדיו והטונר?

סיבות נפוצות לתקלות מדפסת ואפשרויות מניעתן

זוהי השאלה והנה התשובה: מכירים את המקרים הללו בהם אחרי זמן רב בו לא השתמשנו במדפסת, דווקא ברגע בו אנו זקוקים לה בדחיפות היא מחליטה לא לעבוד? הסיבה לכך עשויה להיות חיבור רופף של המדפסת, חוסר בנייר או דווקא דיו לא איכותי שגרם לתקיעות המדפסת. בכדי לזער מקרים של תקלות מורכבות, יש להקפיד על איכות דיו למדפסת ולשמר את המדפסת המצבה התקין, תוך בחירת דיו למדפסת, המתאים לסוג המדפסת. דיו למדפסת, בסימן איכות יהיה כזה, המיוצר על ידי חברה מוכרת ומסומן בתו המקורי שלה.

  פעולה נוספת למניעת תקלות מדפסת, היא הקפדה על ניגוב האבק ושמירה על החלקים החיצוניים של המדפסת נקיים מאבק. האבק, עלול לחדור פנימה אל הרכיבים הפנימיים ולסתום את מערכת הדיו וההדפסה.

שימו לב, כפי שציינו מעלה, במצבים של חוסר פעילות המדפסת נוטים הכבלים להתרופף, כתוצאה ממעבר לא זהיר בסמוך לכבל של בני אדם ובעלי חיים, מקרים אלה עשויים לשחוק גם את החיבור החשמלי. בכדי  למנוע שחיקה זו, תוכל להוציא את החיבור מהמדפסת ולחבר אותו שוב במקרה הצורך

בעשיית צעדים אלה, תוכלו למנוע מקרים רבים של תקלות פיזיות ופנימיות של המדפסת- בין אם אתם נעזרים בה באופן שוטף ובין אם השימוש שלה הינו פחות שכיח.

תחזוקת המדפסת מתחילה בחומרים המוכנסים אליה

המדפסת, בשונה מן המחשב, המקבל ערכים ועדכונים מידי כמה דקות אינה זקוקה לתחזוקה שוטפת הלכה למעשה. התחזוקה השוטפת היעילה ביותר עבור המדפסת היא חלקים ורכיבים תואמים ושימוש בחומרי עבודה כמו טונרים וראשי דיו. טונרים איכותיים ומקוריים ושמירה על ניקיון ושלמות המדפסת תאפשר עבודה יעילה ורציפה איתה. רכישת טונרים למדפסת, יש לבצע אך ורק בחנויות מוכרות, המשווקות טונרים מקוריים. חשוב להבין,  שמספיקה הפעלה אחת של המדפסת עם טונר "זול" בכדי להרוס אותה כליל.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה