שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2388
מאמרים: 7373
Like: 59
מאמרים -> בית -> בית כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
בית כללי
 

דירה חדשה התחלה חדשה


shay shab

shay shab

 
 

אם אתם גרים כבר תקופה בשכירות, זוג צעיר או משפחה צעירה, ואתם משלמים שנים רבות כבר שכירות ייתכן ואתם כבר חושבים ברצינות על קניית דירה. נשאלת השאלה האם לקנות דירה חדשה כי הרי "דירה חדשה התחלה חדשה" או לקנות דירה יד שנייה? בין דירות חדשות יש דירות שכבר קיימות בפרויקטים בנויים ויש דירות שקונים על פי התכנית כלומר דירות שקיימות עדיין רק על הנייר והן בתהליך בניה. בין אם מדובר בדירות בשלב התכנון או בדירות בנויות יש יתרונות רבים בלקנות דירה חדשה.

בשנים האחרונות עקב הביקוש הגדול המון פרויקטים חדשים להיבנות ורבים מהם בחסות פרוייקט מחיר למשתכן שמפעילה הממשלה בכדי להוריד  להתמודד עם משבר הדיור והמחירים הגבוהים שבשוק, במסגרת הפעילות ניבנים פרויקטים במודיעין, ראשון לציון,רמלה,אור יהודה ועוד ערים רבים בארץ מהצפון לדרום. 

יתרונות דירה חדשה

 כאשר אתם קונים דירה חדשה אתם נהנים באותו מחיר ממערכות חדשות לגמרי צנרת חדשה מערכת חשמלית חדשה, עיצוב חדש, בדירה חדשה יש יתרון נוסף והוא חוק המכר לדירות חדשות. כלומר כאשר קונים דירה חדשה יש אחריות של הקבלן על הדירה וחובה שלו לתקן פגמים וליקויי בניה בתקופות שונות לפני ואחרי האכלוס של הדירה. זה יחסוך לכם כסף רב ועוגמת נפש כי בדירה יד שנייה כל תקלה תצטרכו לתקן בעצמכם ועל חשבונכם.

מה יותר יקר?

נשמע הגיוני כי דירה חדשה תעלה יותר מדירה יד שנייה באותו אזור אבל כוחות השוק אומרים לפעמים אחרת. לפעמים תמצאו דירה חדשה במחיר של דירה יד שנייה ואפילו זולה יותר מדירה יש שנייה. אם קונים דירה עוד בשלב התכנון המחיר עוד יותר נמוך.כאשר אתם קונים דירה חדשה.

יתרונות נוספים

יש עוד יתרונות בדירה חדשה,  לרוב יהיה לכם זמן ארוך יותר להיערך לקראת תהליך התשלום לדירה חדשה.  תנאי התשלום גם הם לרוב נוחים יותר כאשר קונים דירה חדשה. בדירות חדשות יש ליווי בנקאי פעמים רבות לפרויקט ותהליכים כך הם פשוטים יותר ומאורגנים יותר מאשר בקניה של דירה יד שנייה.

אפשרויות בחירה רבות יותר

כאשר אתם קונים דירה חדשה לרוב יש לכם יותר אפשרויות בחירה לגבי עיצוב הפנים של הדירה או מיקום הדירה בפרויקט. כאשר קונים דירה חדשה זה לרוב עוד בשלבי בניה והתקנת מרכיבים בה  ואם אתם רוצים לשנות בה אלמנטים שונים יותר קל ויותר זול לעשות זאת מאשר בדירת יד שנייה שמעוצבת ומתוכננת כולה לפי תכניות והעדפות של דיירים קודמים. כאשר אתם קונים דירה חדשה יש לכם יותר אפשרויות בחירה.. תוכלו לבחור איזה דירה בפרויקט תהיה שלכם וגם לבדוק לפעמים החלטות לגבי עיצוב פנים כמו סוג מרצפות או סוג שיש ועוד החלטות כאלה. נעים ומרגש לדעת שאתם עוברים לדירה חדשה לגמרי שאיש עוד לא גר בה לפניכם והיא כולה מיועדת רק לכם.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה