שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2557
מאמרים: 7609
Like: 59
מאמרים -> בית -> בית כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
בית כללי
 

דירות חדשות


דניאל כהן

דני

 
 

בשנים האחרונות ישנה תנופה גדולה בעף הבנייה, ונבנים להם אין ספור בניינים חדשים. כמעט בכל עיר יש התחדשות עירונית שבמסגרתה קמה לה כמעט בכל עיר עיר חדשה לגמרי, ובה מוקמים דירות חדשות פרויקטים חדשים מחירים אמנם מופקעים אך עדיין נרכשים, וכן בנייה של קניונים ומרכזי מסחר, וכן גני ילדים ובתי ספר. עם זאת המחירים של הנדל"ן בארץ לא עוצרים מלטפס. אך כידוע שדירות חדשות נמכרות ללא שום בעיה למרות מצוקת הדיור הקיימת ישראלים ממשיכים לקנות ולרכוש דירות חדשות.

קבלנים פשיטות רגל ומה שבינהם

לא אחת שמענו מקרים על רוכשי דירות אשר נותרו ללא כל, וזאת מסיבות כאלו ואחרות כמו לדוגמא של פשיטת רג של קבלנים שהותירו אחריהם משפחות שבורות ללא כל וכמובן ללא דירה. איך זה קורה בכלל? אז כידוע שישנם אין ספור חברות בנייה בישראל וישנם הרבה קבלנים לא מקצועיים אשר בונים בתים. שכאשר מגיעים זוג לכוש דירה מציגגים בפניהם את הפרויקט האמור להיבנות, וישנם מקרים בהם אין ערבות בנקאת אשר מלווה את הפרוייקט ושם מתחילה הבעיה.

לא משלמים שקל בלי ערבות בנקאית

רכשתם דירה על הנייר בשעה טובה אך זכרו בלי ערבות בנקאית הכסף שלכם עומד באויר ותלוי במצב הכלכלי של הקבלן אם הוא לא יעמוד בתשלומים שלו הכסף שלכם בסכנת הכחדה ולכן עליכם לפעול בזהירות משנה עם הכסף שלכם מכוון שעבדתם עליו כל כך קשה שלא מגיע לכם שביום בהיר הוא יעלם ואתם יקח לכם שנים לשקם את עצמכם מהסיפור הזה.

לכן עמדו על שלכם ועל תחתמו על חוזים לפני שהינכם יודעים בוודאו שיש ערבות בנקאית על הבנייה ובנוסף עמדו על המפרט שהינכם רוצים מראש בעת קניית הדירה, ככל שתכסו את עצמכם יותר בחוזה כך תהיו מוגנים יותר מעוקץ ומצבים לא נעימים שאתם לא מעוניינים לחוות. 


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה