שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2588
מאמרים: 7627
Like: 59
מאמרים -> בית -> בית כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
בית כללי
 

דירות חדשות בתל אביב


יובל

yuvalzz02

 
 

דירות חדשות בתל אביב – איפה ? למה ? וכמה?

כשמטיילים ברחובותיה של העיר שאינה הולכת לישון לעולם- תל אביב, בולטת העובדה שמספר הבניינים החדשים בה יחסית נמוך. בשכונות מסוימות בקצוות העיר מצפון, דרום ומזרח המצב מעט טוב יותר, אבל בשורה התחתונה, בניגוד לערים אחרות, בתל אביב פוטנציאל הבנייה קטן יותר ומבוסס על הרס בניינים ישנים. ככה זה כשאין כמעט שטח פנוי.

אי לכך ובהתאם לזאת, כשהביקוש בשמיים וההיצע בקרקעית, הפכו דירות חדשות בתל אביב למצרך יקר ביותר.
אז איפה נמצאות אותן דירות חדשות בתל אביב? כאמור מרכז העיר, מאלנבי בדרום ועד אוסישיקין בצפון, נטול כמעט לחלוטין פרוייקטים של בנייה חדשה. פה ושם תראו בניין הרוס שעל שטחו ייבנה משהו חדש, אבל לא ניתן למצוא אזורי בנייה של ממש. אם מצאתם שם דירה חדשה, אתם ברי מזל.

בגבולות העיר המצב קצת יותר טוב. בשכונות הצפון - צהלה, רמת אביב, רמת אביב ג' ועוד - נמצאים מספר פרוייקטים בשלבים כאלה או אחרים של תכנון ובנייה. בסמוך לשדה דב לא מפסיקים לבנות בניינים גבוהי קומה, ובסך הכל, קרוב לאלף יחידות דירות מוצעות באזורים אלו.

דירות חדשות בתל אביב ניתן למצוא גם בחלק הצפון מזרחי של העיר, בשכונות אפקה, נווה שרת ורמת החייל. השילוב של בתים פרטיים ובניינים גבוהים יצר שכונות נאות המשלבות ישן וחדש, אורבניות מצד אחד, וריאה ירוקה בלב תל אביב מצד שני. כמה עשרות עד מאות יחידות דיור מוצעות באזורים אלו.

ובדרום? תתפלאו, אבל גם בחלקה הדרומי של העיר, על גבולותיה של יפו, ניתן למצוא דירות חדשות בתל אביב. שכונות שפירא, פלורנטין, נווה צדק, נמל יפו, התקווה, כרם התימנים ועוד מציעות יחידות דיור בגדלים שונים ובמחירים שונים.
אז נכון, קשה למצוא דירות חדשות בתל אביב, אבל זה ממש לא אומר שבלתי אפשרי. עם קצת סבלנות, הרבה יד על הדופק ויכולת התפשרות וגמישות, גם אתם תוכלו להגשים את החלום על מגורים בתל אביב, ולא בבניין מתפורר משנות ה-50. בהצלחה.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה