שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2572
מאמרים: 7615
Like: 59
מאמרים -> בית -> בית כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
בית כללי
 

דירות למכירה בבת ים – תהליך מציאת דירה


אבי ביטון
 
 

 

קניה של דירה היא אחת הפעולות החשובות ביותר שעושה האדם בחיים. בין אם מדובר בדירת יד שנייה או בדירה חדשה מהקבלן, ההתלבטויות גדולות והתהליך עד למציאת דירה יכול להיות מייגע ולעיתים כמעט בלתי אפשרי. גם אם נבחרה העיר המבוקשת למציאת דירה אידיאלית, עדיין החיפוש וכיתות הרגליים אחר הדירה המתאימה ביותר הן לצרכים והן לתקציב יכולים להיות מייגעים, לשבש את מהלך החיים התקין ולהשפיע רבות על מצב הרוח.

הכתבה הבאה תציג המלצות לתהליך חיפוש וקניית דירה על מנת לסייע במקצת על התהליך המייגע באמצעות מידע יעיל.

שלב א'- לבחור את העיר בה רוצים לגור

השלב הראשון לפני חיפוש דירה היא בחירה בעיר בה מעוניין הקונה לגור. ההתלבטות יכולה להיות רבה ולכן על הקונה להתחשב בפרמטרים רבים ככל הניתן על מנת לבחור את העיר בה הוא מעונין לגור כמו האם המגורים מיועדים עבור משפחה או אדם יחיד? האם קיימת דרישה למיקום בקרבת בתי ספר או גנים? מה התקציב העומד לרשות קניית הדירה? וכדומה.

 לשם הדוגמא, דירות למכירה בבת ים מבוקשות ביותר על ידי זוגות או יחידים הן בשל המיקום לתל אביב, שכונות הקרובות לשירותים שונים כמו בתי ספר וגנים ואזורים מטופחים המעודדים איכות חיים

שלב ב' – דירת יד שנייה או דירה חדשה

בשלב השני, לאחר מציאת מיקום הדירה, יש להבין האם מבוקשת דירת יד שנייה או דירה חדשה מקבלן. המגוון של  דירות למכירה בבת ים למשל כולל גם דירות יד שנייה וגם דירות מקבלן במגוון וטווח רחב של מחירים, גדלים וסטנדרטי בנייה. לפני בחירת סוג הדירה, חשוב ביותר להבין שדירה מקבלן מצריכה זמן המתנה עד קבלת המפתח לעיתים קרובות ולכן יש להתחשב גם בלוחות הזמנים.

שלב ג' – חיפוש דירה

השלב השלישי הוא שלב חיפוש הדירה. לרשות הקונים הפוטנציאליים עומדים כלים רבים לחיפוש דירה החל מלוחות מודעות מקוונים באתרי האינטרנט השונים ועד למשרדי תיווך מנוסים. דירות למכירה בבת ים למשל מפורסמות הן בלוחות המודעות השונות והן על ידי מתווכים מורשים. לפני ביצוע החיפוש חשוב להבין את היתרונות והחסרונות של כל אחד מהכלים ולבחור בכלי החיפוש המתאים ביותר. 


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה