שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2500
מאמרים: 7541
Like: 59
מאמרים -> בית -> בית כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
בית כללי
 

דירות למכירה בגבעת עדה


אליחי רובין

:)

 
 

גבעת עדה היא מושבה הסמוכה למושבה בנימינה ואף מאוחדת לה מבחינה מוניציפלית החל משנת 2003. המושבה גבעת עדה היא אחת המושבות הוותיקות בישראל ומציעה לתושביה סביבת מגורים פסטורלית וטבעית בין שטחים חקלאיים נרחבים. בנוסף לסביבת המגורים הטבעית, המיקום של המושבה גבעת עדה במרכז הארץ מהווה יתרון עבור תושבי המושבה העובדים בערי המרכז והצפון הודות לקרבה לכביש החוף ולתחנת הרכבת של המושבה בנימינה.

מרבית האוכלוסייה של המושבה גבעת עדה עסקה עד לזמן האחרון בחקלאות אשר אפיינה בעיקר את שטחי המושבה, אולם בשל הביקוש הגובר של מגורים במושבה על ידי הציבור הרחב בישראל, ניתן לראות בזמן האחרון היצע הולך ועולה של דירות למכירה בגבעת עדה אשר מוצעות מהבנייה החדשה הענפה במושבה או דירות למכירה בגבעת עדה שהן דירות יד שנייה.

בשל הביקוש הגובר של דירות למכירה בגבעת עדה, מציעה המושבה סביבת מגורים לזוגות צעירים או מבוגרים ומציעה מגוון רחב של שירותים ציבוריים כמו גני ילדים, בתי ספר, גינות, מרכזי קניות ובילוי ועוד. כל המאפיינים של המושבה הופכים את הדירות למכירה בין אם הן מיד שנייה ובין אם הן חדשות מקבלן למבוקשות ביותר ואנשים רבים מחפשים דירות למכירה בגבעת עדה בדרכים רבות.

כיצד ניתן למצוא דירות למכירה בגבעת עדה?

בפני מי שמעוניין לרכוש דירה באזור גבעת עדה עומדות שתי אפשרויות עיקריות למציאת הדירה האידיאלית עבורו. אחת הדרכים המקובלות ביותר למציאת דירות למכירה בגבעת עדה היא באמצעות משרד נדל"ן. חיפוש דירה באמצעות מתווך מקומי יכולה להוות יתרון גדול ביותר לקונה הפוטנציאלי בעיקר בשל מספר סיבות.

 הסיבה העיקרית היא שהמתווך המציע דירות למכירה בגבעת עדה המכיר את המושבה והאזורים בה יכול להתאים את הדירה המוצעת ואת האזור המבוקש לאופי ואורח החיים של הלקוחות כך למשל, לזוגות צעירים יוצעו דירות למכירה בגבעת עדה אשר ממוקמות באזורים הקרובים לגנים ולמוסדות חינוך ואילו לאוכלוסייה המבוגרת יותר יוצעו דירות למכירה בגבעת עדה אשר ממוקמות בסביבת שירותים המתאימים לאורח החיים של הזוג כמו לגינות ציבוריות, פארקים או קאנטרי קלאב.

יתרון נוסף שבסיוע של מתווך מקצועי היא החשיפה של הקונים הפוטנציאליים לדירות הנמצאות בבלעדיות של המשרד התיווך. דרך נוספת למציאת דירות למכירה בגבעת עדה היא על ידי חיפוש באופן עצמאי בעזרת אתרי האינטרנט השונים כמו אתר WIN WIN   ואתר יד 2 בהם מפורסמות דירות למכירה בגבעת עדה על ידי הבעלים הפרטיים של הדירה או על ידי משרדי התיווך השונים. 
 


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה