שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2542
מאמרים: 7590
Like: 59
מאמרים -> בית -> בית כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
בית כללי
 

דירות למכירה בתל אביב – יש חיה כזאת


אבי ביטון
 
 

 

אין ספק כי בשנים האחרונות קניית דירה הפכה להיות דבר קשה ולעיתים אף נראה כבלתי אפשרי, עולים רבים אשר הגיעו לארץ מארצות הברית וצרפת התמקמו בתל אביב, ירושלים ורבים מהם גם בנתניה וערים נוספות. עולים אלו בניגוד למה שאנחנו רגילים מעליות אחרות שהגיעו לארץ בעבר, הינם אמידים יחסית, ורכשו דירות בעיקר בערים המרכזיות, אשר הנדל"ן בהם יקר יחסית לשאר איזורי הארץ, על אף רכישת הדירות, פעמים רבות הם ממשיכים להתגורר בארצות הברית או בצרפת, ומגיעים לישראל רק לחופשות או בזמן של חגים, בזמנים אלו הם מגיעים היישר אל דירתם ואינם זקוקים לשהות בבתי מלון או אצל משפחה וחברים.

אחזקת הדירות הריקות הללו, יצרה מצב שהביקוש עלה על ההיצע בכמה וכמה דרגות, וכאשר 20 דיירים מחכים בתור לראות דירה אחת, המחירים עולים ועולים. כולנו יודעים כי כאשר אנחנו רוצים וצריכים מצרך נדיר, מחירו יהיה בהתאם, על כן מחיר דירות למכירה בתל אביב הוא  גבוה מאוד, וכיום אם אין ברשותכם כסף נזיל לרכוש דירה בתל אביב, אין סיבה מוצדקת עשות זאת, אלא אם כן השכריות שאתם משלמים באמת יותר גבוהה מהמשכנתא.

הקץ לחיפושים

על אף מחירי הדירות והמחסור הגדול בהיצע, אנשים אינם מתייאשים וממשיכים לחפש דירה יום אחרי יום, ואין ספק שכאשר מתמקדים במטרה לבסוף מוצאים את מבוקשינו, הדרך הנכונה ביותר לגשת לחיפושי דירות למכירה בתל אביב הינה בעזרת חברת נדל"ן וייעוץ, חברת נדל"ן לא רק שתעשה עבורכם את כל עבודת החיפושים המפרכת, היא גם תיתן לכם טיפים, תסביר לכם על כל איזור, כל שכונה וכל דירה עד הפרט האחרון.

כאשר אתם נעזרים בחיפושי הדירה שלכם בחברת נדל"ן, אתם יכולים להיות סמוכים ובטוחים כי גם אם החיפושים יגררו וימשכו לאורך זמן רב, לבסוף תמצאו את דירת חלומותיכם בסכום אותו הקצבתם לעצמיכם. אם כן רכישת דירה בתל אביב, אינה דבר פשוט, ויחד עם זאת אל תתייאשו במהרה, במידה ויש בידיכם לרכוש כזו, דעו כי אתם רוכשים מצרך נדיר ונכס יקר ערך.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה