שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2579
מאמרים: 7622
Like: 59
מאמרים -> בית -> בית כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
בית כללי
 

דירות למכירה מה חשוב לדעת


dadon

כתיבת מאמרים ופרסומם

 
 

 

 
דירות למכירה מה חשוב לדעת 
במידה והחלטתם שאתם מעוניינים לבצע רכישת בית, תהיו שמחים לדעת שבימינו ניתן לבצע זאת באופן מהיר ופשוט.  מאמר זה יתן לכם טיפים חשובים בכל הקשור אל רכישת דירות למכירה וכמו כן, יספק לכם מידע בקשר לאופציות המגוונות של נכסים אשר לשוק להציע. 
דירות למכירה - ישנו מבחר רחב: 
נכון להיום, מי שמעוניין לרכוש בית יכול לבצע את זה ב-2 אפשרויות:
· תיווך נדל"ן - משרדי תיווך שיש להם במאגר דירות למכירה. יש לקחת בחשבון שבמקום המכבד עצמו תיקבע לכם פגישה עם איש התיווך ושם תגדירו מהו סכום הכסף העומד לרשותכם, היכן אתם רוצים לרכוש בית ועוד מספר גורמים בקשר לאיתור דירות לרכישה, וכיוצא בכך המתווך יציג בפניכם נכסים שונים וכמובן גם יעזור לכם בכל התהליך עד לסיום הרכישה. מומלץ לזכור שיהיה עליכם לחתום על מסמך שבו הנכם מסכימים שהשתמשתם בשירות של סוכן הנדל"ן ובמידה ותהיה קנייה יהיה עליכם לתת לו סכום שנהוג ע"פ חוק. 
· פרסומים של דירות למכירה - ישנם לוחות של נכסים להשכרה ולמכירה באינטרנט וכמובן גם בפרסומים המקומיים הרגילים. מקורות מידע אלה יקנו לכם קניית דירה ע"י פילוח אישי באותם איזורים, כמו המידות הדרושות והתנאים השונים בהם אתם מעוניינים. 
דבר שמאוד עוזר באינדקסים המציגים דירות למכירה הוא כמובן בזה שיש בהם מבחר של נכסים אשר בד"כ מתעדכן בזמן אמת. יש אתרים המציעים אינפורמציה זו בחינם ויש גם אתרים שמבקשים מהמחפש סכום כסף זעום. 
דירות למכירה יש לבדוק
קיימים מספר גורמים שכדאי לחקור לפני קניית דירות למכירה:
· רישומים - דירות למכירה בד"כ קיימות ברשימות בטאבו בארץ. כדאי לוודא כי האיש שמתיימר להיות בעלי הנכס הוא באמת הבעלים החוקיים והכול מתועד וכי הנכס בלי הגבלות צווים מיוחדים ועוד. 
· כשירות הבית - כדאי לבחון את הבית ואת הסביבה. ההמלצה היא לבחון את השכונה בשעות היום וגם בשעות החשיכה לבדוק  לחץ מים, חלונות, לבדוק מחיר ארנונה שגורמים אחרים שיש לוודא. 
· אישורי בנייה -  מומלץ לבדוק כי הנכס המיועד עם אישורי בנייה, ואם יש בנוסף אישור לבנייה נוספת וכדומה. 
 
ואחרי שנאמר, היום אפשר לעשות חיפוש יש דירות למכירה על ידי שימוש בלוחות נכסים וגם עם עזרת תיווך. ברגע בו איתרתם את הנכס המתאים אל תשכחו לעשות את כל מה שדרוש וריכשו את הנכס.
 
 
 

 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה