שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2247
מאמרים: 7205
Like: 59
מאמרים -> בית -> בית כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
בית כללי
 

דניאלה פז -


 karaAdmin

 karaAdmin

 
 

דניאלה פז

ענף הנדל''ן נחשב לאחד מהתחומים הרווחיים ביותר, וזה הגיוני בהתחשב בעובדה שלא מייצרים יותר קרקעות,  מה שמגדיל את ערכן של אלו שנותרו. למרות הרווחיות של ענף הנדל''ן, ניתן למצוא חברות רבות שסבלו מהפסדים כלכליים בגלל סיבות שונות שהראשונה בהן היא תכנון לא נכון של פרויקטים שונים.

בנייה של כל מבנה, מהקטן ועד הגדול ביותר, כרוכה בלוגיסטיקה רבה שלא קשורה רק לכל האדם וחומרי הבנייה. שמאות מקרקעין, תכנון והקצבה נכונים של משאבים ומחקר מקדים חייבים כולם לקחת חלק מפרויקטים עוד לפני שהם מקבלים חיים משלהם משולחן השרטוטים. כדי להתאים זה לזה את כל החלקים שקשורים בבנייה, עליכם לעבוד בצמידות לחברת ייעוץ מתמחה ובעלת ניסיון בתחום – כמו זו שברשותה עומדת דניאלה פז.

ייעוץ מקצועי בענף הנדל''ן – בונים עתיד יחדיו

לאחר שסיימה שני תארים בכלכלה וקיבלה רישיון בשמאות, דניאלה פז הבינה את הצורך בהכוונה של חברות נדל''ן אל עבר המטרה שלהן, קטנה או גדולה ככל שתהיה. העין הכלכלית והידע העמוק בשמאות הביאו את דניאלה פז להקים את חברת ''פז כלכלה והנדסה'' בשנת 1996 ולחתור לעבר חזון משותף עם חברות נדל''ן.

מלבד ההערכה של שווי קרקע כזה או אחר, חברתה של דניאלה פז מתמחה במתן ייעוץ מקצועי ובליווי של חברות נדל''ן במגוון פרויקטים. על מנת שהחברות השונות ישיגו את מטרתן, דניאלה פז וחברתה הקימו ארבע חטיבות מתקדמות שלכל אחת מהן המומחיות שלה: ייעוץ ומחקר, שמאות, ליווי פיננסי והנדסה שכולם יחדיו עובדים כדי לספק לחברות נדל''ן מענה לבעיות וסוגיות שונות שעולות בכל פרויקט.

לאחר הבירור של הפרויקט ומטרתו, חברת פז נדל''ן תוכל לייעץ לכם מה האסטרטגיה הטובה ביותר עבורכם שתאפשר לכם להגיע למטרה הנכספת. לאור ההצלחה של חברתה של דניאלה פז ובאופן ישיר גם ההצלחה של חברות הנדל''ן עמן עבדה, ''פז כלכלה והנדסה'' היא חברת הייעוץ המבוקשת והגדולה ביותר בישראל היום, ורבים פוניה אליה כדי לקבל עצת מומחה. כדי שגם אתם תצליחו בפרויקט הנדל''ן שלכם, זה חיוני שתיוועצו בחברה בעלת ניסיון, כמו זו של דניאלה פז, שתספק לכם פתרונות מעשיים לכל בעיה ותמקסם את התוצאות שלכם.

 

 


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה