שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2588
מאמרים: 7627
Like: 59
מאמרים -> בית -> בית כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
בית כללי
 

האם הבית שלכם בטוח כשאתם יוצאים לחופשה?


GIGI COHEN

אורן לפיד יובל

 
 

 אך האם הבית שלכם מוכן לקראת החופשה? האם אתם יכולים להיות בטוחים שלא תחזרו הביתה לאחר החופשה ותגלו שמישהו פרץ לביתכם ורוקן אותו מתכולתו בהיעדרכם? אם השבתם בשלילה, כדאי מאוד שתוסיפו לרשימת ההכנות שלכם גם פגישה עם פורץ מנעולים.

חופשת הקיץ – פרצה הקוראת לגנב

תקופת הקיץ, ובמיוחד חודשי יולי – אוגוסט, היא תקופת ה"שיא" של פורצי הדירות. פורצים רבים יודעים כי בתקופה זו משפחות רבות נוהגות לעזוב את ביתם לחופשה, ולהשאירו ריק מאדם למשך ימים ואף שבועות. לכן, הם עוקבים אחרי הפעילות בבתים אטרקטיביים ומחכים לשעת הכושר, בה יוכלו לפרוץ ללא כל הפרעה ולגנוב את כל התכולה. כך קורה שמשפחות רבות מסיימות את חופשתן עם טעם רע ומר, כשהן מגלות שבהיעדרן פרצו לביתן. וכידוע, זה אף פעם לא נעים לסיים את החופשה בפגישה עם מנעולן שמחליף את כל המנעולים בביתכם. הדרך היחידה להימנע מכך היא באמצעות הסתייעות בשירותיו של פורץ מנעולים לפני היציאה לחופשה.

פורץ מנעולים – בודק כל מנעול לפני שטסים לחו"ל

לפני שתעזבו את ביתכם לתקופה של מספר ימים או שבועות, הזמינו לביתכם פורץ מנעולים. כאיש מקצוע מיומן, הוא יוכל לסרוק את ביתכם ולאתר ליקויים באבטחת הבית: מנעולים שבורים, מקולקלים או ישנים, דלתות הזקוקות להחלפה או לתיקון ועוד. על סמך בדיקתו הוא יוכל גם להתקין עבורכם מנעולים חדשים, לתקן את אלו המקולקלים, להתקין בביתכם מערכת אזעקה ולהפוך את ביתכם למוגן הרבה יותר.

כדאי ואף רצוי להזמין מנעולן שעובד בעיר מגוריכם, כמו למשל פורץ מנעולים בתל אביב. כפורץ מנעולים שמכיר את העיר ואת אופי העבודה של הגנבים והפורצים בה, הוא יוכל לזהות את הפרצות הבולטות בביתכם ולסייע לכם למגן את ביתכם בצורה טובה יותר. פורץ מנעולים בתל אביב יכול למשל לדעת, על סמך ניסיונו המקצועי, שבתקופה האחרונה היו הרבה פריצות לדירות דרך חלון האמבטיה (כשהפורצים מטפסים על המרזבים). לפיכך, הוא ידע לבדוק היטב את חלונות חדר האמבטיה שלכם ולומר לכם האם ניתן יהיה לפרוץ דרכם או לא. כמי שכבר נתקל בבתים בתל אביב שנפרצו באופן דומה, כנראה על ידי אותם הפורצים, פורץ מנעולים בתל אביב ידע גם להמליץ לכם על מנעול או מנגנון נעילה שימנע מהפורצים לפרוץ בשיטה זו.

שכפול מפתחות – לראש שקט מדאגות

אם אתם רוצים לנפוש בראש שקט ומבלי לדאוג לשלום ביתכם שנותר ריק, כדאי מאוד גם שתבקשו מחבר, שכן או קרוב משפחה שיגיע לביתכם מדי יום, רק כדי לבדוק מה קורה: לאסוף את הדואר מהתיבה (שכן גם דואר שהצטבר הוא סימן שאין איש בבית כבר הרבה ימים), להשקות את העציצים, להאכיל את הדגים וכו'. גם לשם כך תזדקקו לשירותיו של פורץ מנעולים.

מכיוון שפורץ מנעולים מספק מגוון רחב של שירותי מנעולנות, תוכלו גם לבקש ממנו לשכפל עבורכם את מפתחות הבית ותיבת הדואר. את המפתח המשוכפל תנו לשכן / לחבר שיבקר בדירתכם, כדי שיוכל לבדוק מה שלומה מדי יום.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה