שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2227
מאמרים: 7188
Like: 59
מאמרים -> בית -> בית כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
בית כללי
 
כל מה שצריך לדעת לפני שרוכשים מפיצי ריח לבית לאווירה נעימה ומרגיעה בבית שלכם
המשך קריאה
מפסקי חשמל מעוצבים נחשבים כיום למוצר הכרחי ובסיסי בעת בנייה, תכנון, שדרוג או סתם רצון להתחדש ולחדש את הנראות הכללית של הבית. במאמר הבא נסקור את התכונות ומה חשוב לדעת בעת שדרוג המפסקים ושקעי החשמל בבית.
המשך קריאה
ניהול פרויקטים של בניין מצריך ידע רחב וניסיון בתחומים מקצועיים שונים. ניהול הפרויקט על ידי גורם מקצועי מבטיח סיום מוצלח של הפרויקט על פי התוכנית, עם מינימום חריגות בזמן ובתקציב, בעוד ניהול לא מקצועי עלול להוביל לכך שהפרויקט בסופו של דבר לא יהיה רווחי או 'יתקע' בשלב כלשהו ולא יגיע לסיום כלל.
המשך קריאה
במסגרת הפרויקטים הרבים שאנו מובילים כמפקחי בניה, אנו נתקלים בסוגיות רבות שבהם הדיירים נזקקים לסיוע בקבלת פתרונות מקבלן העבודה. הדוגמאות לכך רבות, ונשתף בהן מדי פעם.
המשך קריאה
רבים שנמצאים בשוק הדירות מתלבטים האם כדי לקנות דירה חדשה מקבלן או דירה מיד שניה, בבחירה יש להביא לא מעט היבטים העשויים להשפיע על ההחלטה, כל קונה יכול להתייחס על אותו היבט באופן שונה לכן ההחלטה היא שונה מאדם לאדם, קבלו כמה טיפים שיעזרו לכם להחליט:
המשך קריאה
קניתם דירה בחיפה חדשה או יד שניה? חשוב להזמין בדיקת בדק בית באיזור המגורים שלך
המשך קריאה
כאשר העור מקבל מרקם של תפוז את מרגישה טעם חמוץ. כיצד את יכולה להתגבר על התופעה? מה תעשי כי להחליק את מרקם העור?
המשך קריאה
הצפת מי ביוב – הריח נורא והרטיבו המצחינה ממלאה את הסביבה. מה עושים כדי להתגבר על התקלה?
המשך קריאה
במידה ויש לכם עניין אמתי בביצוע עבודות של תיקון תריס חשמלי ותרצו להבטיח שהדבר יתקיים ובצורה המהירה ביותר שישנה, דעו לכם כי יהיה ניתן לעשות זאת ובקלות יוצאת דופן. כל שתצטרכו לעשות יהיה לוודא כי אתם בוחרים נכונה וזאת כאשר אינכם מחכים עם כך יתר על המידה. הרי בוודאי לא תרצו לפגוע באיכות החיים שלכם. לפיכך יהיה מומלץ לכם לדאוג לכך שהכול יהיה בדיוק לפי הציפיות שלכם וזאת ללא יוצא מן הכלל.  
המשך קריאה
  בניינים גבוהים הם לעיתים אימת כל העוברים והשבים. האריחים בבניינים הגבוהים לא תמיד מקבלים את הטיפול הנכון וכך למעשה, אנחנו שומעים על לא מעט תאונות מיותרות שניתן למנוע לו רק היה ניתן לשים הדגשים על חיזוק אריחים נכון. אז כשרוצים לבצע חיזוק אריחים בבניין גבוה, חשוב מאוד לפנות לאדם עם ניסיון אבל אחד כזה הפועל על פי כל הסטנדרטים הבטיחותיים כך שהעבודה שתינתן לכם תהיה מעולה, בטיחותית ואף לא תסכן עוברים ושבים. 
המשך קריאה
1-10 מתוך 900 הדף הבא >>

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה