שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2118
מאמרים: 6912
Like: 59
מאמרים -> בית -> בית כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
בית כללי
 
התחזוקה השוטפת של ניקיון מפעלים, משרדים, בניינים משותפים, בתים פרטיים ומוסדות ציבוריים, מתבצעת באמצעות חברת ניקיוןחיצונית. היום פחות אנשים מהמגזר הפרטי, מעסיקים עוזרות בית  היות והם חוסכים בהוצאות של תשלום על תנאים סוציאליים והבחירה של חברות ניקיון חיצוניות הפכה לפופולארית.
המשך קריאה
אם החלטתם על בחירה של חברת ניקיון קבועה, כבר מהשיחה הראשונה בטלפון, תוכלו להבין אם מדובר בחברה אמינה. בררו באילו חומרי ניקוי משתמשת החברה וכן כמה זמן היא פועלת בשוק. כדאי כי לאחר בירור והשוואות מחירים תדעו מה המחיר עבור שירותי ניקיון ומומלץ, לא לפנות לחברת הניקיון הזולה באופן משמעותי. 
המשך קריאה
פיקוח בניה, הינו שם כולל  לריכוז של מגוון הפעולות, הקשורות בתהליך או בפרויקט בניה, תחת ניהול אחד, מקצועי. בתהליך של פיקוח בניה, מלווה חברה המספקת שירות זה את בעל הנכס, בהיבטים שונים של התהליך.
המשך קריאה
מעבר דירה הוא תמיד דבר בעייתי וגורם להמון כאב ראש. בין החפצים הכי רגישים שיש להעביר היא העברת טלוויזיה. אם ברצונכם להעביר טלוויזיה ישנם כמה דגשים חשובים ובמאמר זה נשתדל לפרט על כל אחד מהם. צעדים אלו יקלו על כל תהליך ההובלה וגם יבטיחו העברת טלוויזיה בצורה תקינה ומאובטחת. ברור לכולנו שהאופציה הכי קלה היא להעביר את הטלוויזיה אל דירה החדשה אך ישנם מקרים מסוימים אשר אין מקום לטלויזיה במקום החדש ויש למצוא מחסנים קטנים להשכרה אלמנת לאחסן את הטלויזיה.
המשך קריאה
תוכנית תמ"א 38 אושרה על ידי הממשלה בשנת 2005 ושמה לה למטרה לדאוג לבטחון האזרחים השוכנים במבנים ותיקים וישנים שעלולים לא להתמודד כראוי עם התרחשות של רעידות אדמה עתידית. התוכנית מורה על מספר רחב של תקנות המפרטות את ההליך הרצוי לחיזוק של מבנים למען מיגון עתידי איתן ויכולת של כל בניין להתמגן מפני רעידת אדמה חזקה שעלולה להתרחש לה לפתע במדינתנו.
המשך קריאה
אחד התחומים המאתגרים אך המתגמלים ביותר לעסוק בהם הוא תחום הנדל''ן שמאפשר להקים לא רק מבנים, אלא מורשת עתידית. הקמה של מבנה מגורים, מבנה ציבורי או ממשלתי משאירה חותם ארוך טווח שמאפשר לאלו שעומדים מאחורי הפרויקטים הללו לתרום לחברה ולהגיע להישגים משמעותיים.  
המשך קריאה
לא משנה איזה בית חלומות יצרתם לעצמכם: כל עוד אתם הולכים לישון בתחושה שאינכם מוגנים ובטוחים, הרי שבית החלומות שלכם לא שווה דבר. השקיעו במערכת הגנה אידיאלית ואיכותית כמו הסורגים ותוכלו ללכת לישון טוב בלילה.
המשך קריאה
ענף הנדל''ן נחשב לאחד מהתחומים הרווחיים ביותר, וזה הגיוני בהתחשב בעובדה שלא מייצרים יותר קרקעות,  מה שמגדיל את ערכן של אלו שנותרו. למרות הרווחיות של ענף הנדל''ן, ניתן למצוא חברות רבות שסבלו מהפסדים כלכליים בגלל סיבות שונות שהראשונה בהן היא תכנון לא נכון של פרויקטים שונים.  
המשך קריאה
היום ניתן למצוא לא מעט בעלי מקצוע המתמחים בתחום של שיפוצים במרכז הארץ. הערים המרכזיות..
המשך קריאה
מרפסות תלויות המיוצרות מפלדה הפכו בשנים האחרונות לאחת מתוספות הבנייה הפופולאריות ביותר במבנים בהם הדיירים מעוניינים בהצבתן של מרפסות שמש. בשורות הבאות תוכלו למצוא מידע מורחב אודות מרפסות אלו. 
המשך קריאה
1-10 מתוך 875 הדף הבא >>

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה