שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2588
מאמרים: 7627
Like: 59
מאמרים -> בית -> בית כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
בית כללי
 

הבית הוא מרכז חיינו ונוהגים להשתמש בו רבות כערך למותג.


ola tasa

מחלון אחד הביטו שניים אחד ראה בוץ והשני-שמיים.

 
 

מותג. מהו? ובכן, מותג הוא אוסף אסוסיאציות והבנות שאנו מגבשים לגבי דבר מה (אדם, שירות, מוצר) ותפקידם –הקשה- של הממתגים הוא לדאוג שהאסוסיאציות, יגרמו לנו לאהוב את המוצר, ולקנות. אם אני אומרת לכם בבית, אילו אסוסיאציות עולות לכם בראש? חברות סיעוד? אוקי, אם כך זה אומר שאתם מכירים את עמותת בבית המספקת שירותי סיעוד לקשישים, וקרוב לוודאי שיש מישהו מבוגר בבית או במשפחה, שהזדקק לא עלינו לשרותים האלה.

שימו לב למשהו מעניין, אותו ערך, שלכאורה מספר את אותו דבר בדיוק, יכול גם להשתמע לשני פנים וגם ניתן לקבל אותו בהרבה אספקטים, שהמשמעות שלהם שונה לגמרי, ובאותה הזדמנות גם ערכי המותג משתנים , רוצים דוגמא? קחו את המונח בית. מה אומר לכם בית? אוקי יש כאלה כאמור שבית אצלם זה בבית, עמותה שנותנת שירותי סיעוד ומגשרת ונותנת מטפלות לקשישים, אוקי רק שימו לב להבדל, כאן זהו שם המותג, ואני מדברת על ערכי מותג.

בזק. הכי טוב בבית. על איזה בית מדברת בזק? על הבית התיקשורתי יותר, אין בו ריח תבשילים של אמא וגם לא חיבוק חם יש בו תקשורת. אסם. הלכה לכיוון של המטבח של אמא, הריחות, התבשילים, כשבמרכז עומד הבית. ומה עם אל על? אוקי הם לקחו את זה למקום אחר בו הם לא לוקחים אותנו לבית שלנו, דומה מעט לשירותי סיעוד, אנחנו לא בבית אבל אנחנו מרגישים בבית. הכי בבית בעולם, לא מדבר על בית במובן הפשוט של המילה. כי אם על ארץ ישראל כבית אחד לכל היהודים. בפרסומות של אלעל צפוי שנימצא חומוס וקפה עלית, או כמו בקמפיין האחרון בו נראים שחקני כדורסל ישראלים, עם ידיים מונפות לסל, וכתוב, בשבילי אלה הידיים הטובות בעולם, שוב לגבות את הבית, במיקרה שלנו ארץ ישראל.

בבית הכי חשוב עוד לא נגעתי, רק לפני הסבר קטן כדי לא לבלבל, טיפול סיעודי אותו מספקת עמותת בבית, בנוסף לטיפולים הנוספים שלה, מטפלות לקשישים וטיפול סיעודי, הם לא טיפולים שנותנים לנו הרגשה של בית, חלילה, אבל הם מגיעים במצב בו הבית בוא כבר לא מה שהיה.. ונותנים סוג של תחליף, זמני, עד הקבר.. הכי טוב שאפשר, בלי הבית.

תנובה. הגבינות עם הבית אוהו פה נכנסת הנוסטלגיה, השורשים. לתנובה יש בעיני את הבית הכי יפה, הכי מעורר זיכרונות. הגבינות עם הבית. ולא הבית עם הגבינות.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה