שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2513
מאמרים: 7554
Like: 59
מאמרים -> בית -> בית כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
בית כללי
 

הגנה על הבית עם מערכות מיגון


סמדר לוי
 
 

כיצד נגיע לרגע בו נרגיש בטוחים? המתכון לחיים מאושרים מופיע ללא כל צל של ספק ברגעים בהם נוח ורגוע לנו בחיינו. אנו מציירים לנו תמונה שדמיוננו צייר שחיינו עתירי קסם, אבל לעיתים התמונה יכולה להיות שונה . בשטח, כשכל אחד מאיתנו מבין על רמת הפשיעה ולדאבוננו שומעים ממכרים גניבה או שוד. לכן נהיה מוכנים מראש ונגן על עצמנו ועל חיינו. יש לפעול בנידון על מנת שנוכל לחיות ביתר שלווה..

התקנת מערכת אבטחה מקנה לנו בראש ובראשונה תחושת ביטחון והגנה לחיינו. כך שנוכל להתנהל ביום יום שלנו ביתר שלווה. המערכת תגלה בקלות אם הגיע לאיזורנו פורץ באמצעות גלאים. ישנה אופציה לקבל דיווחים ישירים לנייד שלנו. אם מדובר בעסק שלנו יש אופציה לקבל קודים שונים לפי רצוננו אם מדובר במספר רב של עובדים וכך בעצם נדע מי נכנס ומי עזב את המקום..

הדרך להרגיש ביטחון היא להתקין מערכת מצלמות אבטחה במעגל סגור בביתנו, בעסק שלנו ברכב או בקטנוע . כידוע לנו עולם המיגון והאבטחה מאד התפתח לאחרונה. זה הרגע להתקין אינטרקום אפילו אם אנו מתגוררים בבית דירות או בבית פרטי..

מערכת משולבת של אינטרקום ומצלמה הינה רעיון טוב ואז בעצם נוכל לשמוע וגם לראות מי שנכנס ומי שיוצא מהבית או מהמשרד ובידינו ההחלטה למי אנו פותחים את הדלת. אנו ודאי יודעים שברגע שהגנב צריך להפעיל מאמץ ולאבד זמן וכך בעצם להסתכן, הוא ימלט וימצא לו מקום נגיש..

אז באיזה אופן בעצם בוחרים נכון? אין כל ספק שכיום יש מבחר כה רחב של הצעות כאשר אנו באים לקנות מערכת מצלמות אבטחה לביתומיגון נוסף והתחרות היא גדולה. לפני שנבחר את הטוב ביותר עבורנו, יש לבצע סקר שוק ונבין מה מציעים לנו ואם ההצעה תענה על הדרישות, נבחר בה. חשוב מאד שנבין שסגרנו עסקה טובה. זאת כיוון שמדובר בביטחוננו ולא בקניית מוצר בסופר..

לאחר ביצוע הקנייה של מערכת האזעקה, כדאי להתייחס לכל נושא ההתקנה ולבדוק שמי שמבצע את ההתקנה מורשה ויתרה מזאת אמין, זאת בשביל למנוע בעיה חמורה לאחר זמן קצר מההתקנה, המערכת לא תעבוד בזמן המתאים וזאת בגלל חוסר מקצועיות. יש דבר נוסף שעלינו לשם עליו דגש שהמתקין יידע את הקוד לנטרול האזעקה שלכם ואין כל ספק שאנו חייבים להבין מול מי אנו עומדים . פרמטר נוסף והכרחי הוא לוודא שאכן נטרול האזעקה יהיה באמצעות קוד שנקבל ולא תנוטרל באופן שונה ..

אם כך זה הזמן להחליט נכון ולהרגיש מוכנים ברגע שנבחר לנו מצלמות אבטחה נסתרותשתגן עלינו . כי לפני שקונים בודקים ורק לאחר מכן מחליטים. בואו ונצעד אל הבטוח! שיהיה מוצלח ובטוח לכולנו!.  


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה