שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2479
מאמרים: 7532
Like: 59
מאמרים -> בית -> בית כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
בית כללי
 

הדברת מכרסמים בחומרים אקולוגיים


לולה
 
 

 

 הבית מלא בפרעושים?

מי מאיתנו לא חווה את התופעה המפחידה הבאה, באים בלילה לחדר המקלחת ומגלים שם תיקנים מאיימים. חרקים, עכברים ונחשים מהווים מטרד אמיתי, לא רק בגלל הגועל, לפעמים הם מעבירים מחלות. אז מה אפשר לעשות אם מצאנו דבורים בביתנו?

אתם חייבים רעל עכברים!

למה לכם להתענות אם אתם יכולים לשים סוף לבעיה? שירותי הדברה מקצועיים מסוגלים לפתור את הבעיה, לטהר את האזור ולבסוף גם לשים קץ לפולשים. במרבית הפעמים לא תידרשו לעשות שירות הדברה לתקופה ארוכה. באיזה מצב יש צורך לקרוא למדבירים מקצועיים?

לכלוך יונים

היונים עושות רעש? כאשר יש בעיית יונים, לא צריך לפזר אבקות הדברה. היום יש טכניקות רבות שמרחיקות יונים ולא מכאיבות. מה למשל? רשתות יונים ומראות.

להיפטר מהמכרסמים

מצאתם עכבר בבית? יש היום שיטות מגוונות לטיפול בבעיית מכרסמים לא קרואים; ניתן להשתמש במלכודות, לפזר לאורך הבית חומרי הדברה או לנסות משהו אחר, להיות הומאניים ולפזר סוג של חומר עם ריח המסלק את העכבר ללא פגיעה.

הדברת חרקים

מרבית האנשים לא אוהבים חרקים - הם מלכלכים, בעלי מחלות ודוחים. מדביר מוצלח ביכולתו להיפטר מהחרקים אחת ולתמיד בעזרת חומרים רעילים שונים וטיפול באזורים הנגועים.

צרעות או דבורים

דבורים וצרעות בגינה שלנו זו בעיה מפחידה במיוחד. עקיצה של דבורה או צרעה היא לא חוויה מהנה, ומומלץ להימנע מהסיפור. מדבירים טובים יודעים באיזו שיטה רצוי להיפטר מהצרעות בלי בעיה.

מה חשוב לדעת לפני התחלת ההדברה?

אז אם מצאתם בעל חיים לא רצוי בבית או בגינה, חובה לפנות למדביר מוסמך. צריך לבדוק מראש שמדובר על מדביר מוסמך שקיבל רישיון מתאים בשביל העבודה, ושהוא לא עושה שימוש בחומרי הדברה מסוכנים הפוגעים בטבע ובבעלי חיים אחרים.

כדי למצוא מידע חיוני לגבי מזיקים שונים, עברו לאתר הבא ותמצאו טיפים, הצעות מחיר ומאמרים ממיטב נותני השירות. 

 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה