שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2516
מאמרים: 7556
Like: 59
מאמרים -> בית -> בית כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
בית כללי
 

הדמיות תלת מימד וחשיבותם בפרוייקטים


עומר יצחקי

כותב בלוג

 
 

בנייתו של בניין דירות, בית פרטי או אפילו בניית דירה היא פרוייקט מורכב מאין כמוהו המצריך שילוב וסנכרון של בעלי מקצוע רבים, החל באדריכל שמתכנן את הפרוייקט ובדרך כלל מנסה להתאים את עבודתו לרצונו שאיפתו וחלומו של הלקוח. בהמשך מצטרפים הקבלן, וצוות הבנייה וככל שמתקדמת הבנייה נוספים אנשי מקצוע אשר עליהם לדעת בדיוק על פי התוכניות איך והיכן לבנות ולמקם כל פרט בבית.

בנייתו של בית היא פרוייקט ארוך טווח מעל שנה בדרך כלל וגם פרוייקט יקר ביותר. במקרה זה אין מקום לטעויות. כל טעות עולה המון כסף, וגם כל שינוי בין אם הוא מבחירת הלקוח או לאור משתנים אחרים עלותו גבוה ובדרך כלל אנו עדים למצב הקבוע שהתקציב בו תכננו את הבית אינו דומה לתקציב שבו נגמר הפרוייקט. ברוב המקרים,  המחיר הסופי הוא גבוה מהמחיר המתוכנן. 

על מנת למזער מקרים כנ"ל, על מנת להבטיח עבודה רציפה, חלקה ומקצועית על פי התכנון בלוז המתוכנן, אדריכלים רבים משתמשים בטכנולוגיה המודרנית המייצרת לנו פתרונות חדשים ומשוכללים כמו למשל הדמיות תלת מימד.

הדמיות תלת מימד הן מצרך מבוקש ונפוץ בעת האחרונה בקרב אדריכלים רבים ולא לחינם הפכה ההדמיה האדריכלית והדמיות תלת מימד לפופולאריות ביותר ויש לומר אף חיוניות עד הכרחיות בכל פרוייקט המתוכנן לבנייה.

מהן הדמיות תלת  מימד

הדמיות תלת מימד, הן הדמיות ממוחשבות, ההופכות את השרטוט האדריכלי המקצועי, למראה ריאליסטי של הבית, ומקלות ביותר על האדם הפשוט שרגיל ומבין הרבה יותר טוב מראה תלת מימדי אליו הוא רגיל בחיים. כך הוא יכול גם להבין בדיוק איך ייראה ביתו, להגיב ולתת משוב ענייני, ואף לבקש שינויים בזמן התכנון ולמנוע עיכובים ועלויות מיותרות.

איך מייצרים הדמיות תלת מימד 

הדמיות תלת מימד מייצרים בתוכנת מחשב מקצועית ובטכנולוגיה חדשנית. ההדמיות נעשות על ידי אנשי מקצוע מיומנים באחריות ובאיכות, הם מקבלים שרטוטים וצילומים ומייצרים במחשב, את קנה המידה המדיוק של הבית המתוכנן, בתלת מימד ריאליסטי, כך שניתן לראות אותו מכל הכיוונים. ניתן לראות את התכנון החיצוני, את החלוקה הפנימית של החדרים וגם את עיצוב הפנים במקרה באם תרצו. 

אילו הדמיות תלת מימד קיימות ?

היום ניתן לייצר מגוון רחב ביותר שלהדמיות תלת מימד, ובין היתר ניתן להזמין ולקבל : הדמיות חוץ בתלת מימד וגם הדמיות פנים, הדמיות תלת מימד לבתים, לוילות ולבניינים ובעצם לכל מבנה מתוכנן, וגם הדמיות תלת מימד עיצוב פנים, עד לפרטים הקטנים , כולל הריהוט, המדפים, התאורה, צבע הקירות ועוד. 

היכן ניתן להזמין הדמיות תלת מימד ?

על מנת להזמין הדמיות תלת מימד, כל שנדרש הוא להיכנס לאינטרנט ולחפש חברה המתמחה בהדמיות אדריכליות, באתר החברה, ניתן להתעדכן ולהתרשם ממגוון פרויקטים של הדמיות תלת מימד, ניתן לקרוא המלצות ואף ניתן להתקשר ולבקש הצעת מחיר, חברה המתמחה בהדמיות אדריכליות יכולה לתת לשכם שירות מקצועי ואיכותי, על ידי צוות מיומן ובעל וותק וניסיון רב שנים בתחום. בנוסף ניתן להזמין גם הדמיות תלת מימד עם סיור במבנה, שבעזרתו ניתן לטייל בתוך הבית הבנוי המוכן והמעוצב. ניתן לעבור בין החללים השונים, לעצב גם את החללים מבחינה אדריכלית וגם לתכנן את עיצוב הפנים, כולל צבע הקירות, הקרמיקה, המטבח והסלון, וכולל הריהוט בפינת האוכל, המזנון ומיקום הטלויזיה, ניתן להבין מאיזה כיוון ואיך נכנס האור הטבעי אל הבית ואיך הוא מתפזר ומאיר וכך ניתן גם לתכנן במדויק את התאורה. 

 


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 2 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה