שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2247
מאמרים: 7205
Like: 59
מאמרים -> בית -> בית כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
בית כללי
 

הדרך הנכונה לבחור חברת הובלות


שירלי פרץ
 
 

יש רגעים, שמשנים את חייה של כל משפחה. מעבר דירה הוא רגע כזה בדיוק. הוא מביא, בכל אחד מהמקרים, להתרגשות רבתי, ולרצון מוחלט לבצע את התהליך על הצד הטוב ביותר. כל מי שהתנסה בכך, יוכל להעיד שחברת הובלות איכותית יכולה לסייע, יותר מכל, להגשים את היעד הזה. אז איך בוחרים חברת הובלות שתהיה המקצועית ביותר?

סקירת תחומי הפעילות

במידה רבה, התאמה של חברת הובלות למשימה ספציפית היא פונקציה של תחומי הפעילות שלה. כיום, ברור שתחום ההובלות נחשב לרחב בכל קנה מידה: יש הבדל עצום בין הובלות גדולות לקטנות, ובין הובלות משרד להובלות דירה.

הצעד המרכזי הראשון בבחירת חברת הובלות, כתוצאה מכך, צריך להיות סקירת תחומי הפעילות של החברה, ובדיקה האם היא בכלל מתאימה לבצע את המשימה הספציפית הזו.

סוגיית הזמינות

גם כאשר חברת ההובלות יכולה, ברמה הכללית, לבצע את משימת מעבר הדירה עבור משפחה, אין זה הכרח כי היא תהיה זמינה לעשות זאת בפועל. בתקופות מסוימות, ובעיקר חודשי הקיץ, הביקוש לחברות הובלה פשוט עצום, כך שנדרש ליצור איתן קשר שבועות, ואפילו חודשים, מראש.

גם אזורי הפעילות של אותה חברה צריכים להיכנס כאן לתוך המשוואה. בעוד שיש חברות שפועלות בפריסה ארצית, אחרות מציעות את שירותיהן אך ורק באזורים מוגדרים של מדינת ישראל: נניח, חברת הובלות במרכז או בצפון. יש לוודא כי החברה אכן פועלת באזור מסוים, וגם – חשוב לא פחות – מכירה אותו עד רמת היסוד. 

בחינת המוניטין של החברה

כאשר בוחרים חברה לביצוע מעבר דירה, השאיפה הברורה היא לחברה מקצועית ומנוסה, בעלת מוניטין חיובי בקרב לקוחותיה. בעידן האינטרנט, לא קשה לברר על כך: על כל חברה ניתן למצוא מידע מועיל מסוג זה באותם אתרים המאגדים נותני שירותים, כשגם פורומים שונים המוקדשים לנושא ההובלות יכולים רק לבצע.

כמובן שלא ניתן להוציא מהמשוואה גם את הקשרים האישיים. מומלץ מאד לברר איזו חברת הובלות שימשה את מכריכם בעת מעבר הדירה שלהם, וכן את התרשמותם הכללית ממנה.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה