שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2247
מאמרים: 7205
Like: 59
מאמרים -> בית -> בית כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
בית כללי
 

הובלה עם מנוף - ביטוח ובטיחות


 karaAdmin

 karaAdmin

 
 

הובלה עם מנוף  - ביטוח ובטיחות

כדי להוביל ציוד ולהעביר אותו לביתו החדש יש לעשות זאת במקצועיות ובתשומת לב. לא הינו רוצים שהרכוש יפגע או העובד עצמו בעת ההעברה. לא כל אחד יודע ומוכשר לסוג עבודה זה ויש להבין כי מדובר בעבודה מקצועית לכל דבר, בעיקר אם מדובר בהובלה הכוללת בתוכה משא כבד כמו הובלה עם מנוף.

ביטוח הרכוש

לרוב הובלות הנעזרות במנוף הן הובלות לרכוש כבד ויקר. בין אם מדובר בהובלת ציוד משרדי או רכוש ביתי, השימוש במנוף עולה אלפי שקלים ומיועד למוצרים יקרים במיוחד. מומלץ מאוד לבטח רכוש זה וכך לוודא שאם חס וחלילה נפגע הרכוש או נהרס, יתקבל החזר כספי.

כדאי לבצע שני ביטוחים על מנת להיות רגועים. ביטוח אחד הינו עצמאי ואישי אותו הלקוח עושה בפנייתו לחברות ביטוח. ביטוח זה מכסה את תכולת רכוש הבית עד מאות אלפי שקלים. ביטוח נוסף הינו ביטוח אותו מציעה חברת ההובלות עצמה. הובלה עם מנוף היא הובלה יקרת ערך ולכן יש חרות רבות המציעות לבטח את הרכוש ומתחייבות להחזיר את הכסף במידה ורכוש זה יפגע.

היתרון של חברות המציעות ביטוח סוג זה הינו כי הדבר מביע על חברה מקצועית שבוטחת בעצמה כי הרכוש מלכתחילה אינו ייפגם. חשוב לוודא מראש בעת בחירת חברת ההובלה כי היא מציעה שירות מסוג זה.

בטיחות העובד

מלבד ביטוח הציוד חשוב לבין כי גם הסבלים המעבירים את הציוד צריכים לשמור על עבודה בטיחותית ומוגנת על מנת לא להיפגע במהלך העבודה. ישנן הדרכות מקצועיות לאנשים העובדים בגובה או עם מנוף שמלמדות כיצד לבצע זאת בצורה בטיחותית ובאיזה ציוד להשתמש בעת ההובלה. כדאי לוודא כי חבר ההובלות איתה מעוניים לעבוד הכשירה את עובדיה ודאגה כי הם עברו הדרכה מסוג זה.

מקצועיות

על מנת לאתר חברת הובלה עם מנוף שהיא מקצועית ובטוחה חשוב לעת היכן לחפש. אחת הדרכים הטובות ביותר הינן שימוש באת GET MOVINGאתר המציע שירות מידע מקיף ואיכותי על חברות הובלה שונות. האתר מספק מידע רלוונטי ועדכני כל העת על חברות ההובלה הקרובות כולל מחירון ופירוט שירותי חברת ההובלה.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה