שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2588
מאמרים: 7627
Like: 59
מאמרים -> בית -> בית כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
בית כללי
 

הובלות בנהריה - טיפים חשובים למעבר הדירה


אבי ביטון
 
 

 

רבים הם החושבים, כי אין זו בעיה להשיג חברת הובלות בנהריה, או חברת הובלות בקריות או חברת הובלות בצפון בכלל ולכם אנו אומרים – זו כן בעיה להשיג חברת הובלות טובה, כיוון שיש הרבה ניואנסים שצריכים לעמוד מאחורי ההחלטה בבחירת או במציאת חברת הובלות מקצועית ואמינה, ולכן במאמר זה נביא לפניכם פרטים אודות חברת הובלות בצפון, חברת הובלות בקריות, וכן חברת הובלות בנהריה – נציג בפניכם טיפים חשובים למעבר הדירה.

הטיפים החשובים למציאת חברת הובלות מקצועית ואמינה

בבואכם לתור אחר חברת הובלות בנהריה, חברת הובלות בקריות, או חברת הובלות בצפון בכלל – הדבר הראשון שעליכם לעשות ולוודא אל מול חברת ההובלות שאכן זה אפשרי – הוא: לשריין תאריך וזמן הגעת המובילים לשעה המוקדמת ביותר בבוקר שניתן.

שריון השעה המוקדמת ביותר יחסוך לכם זמן רב ביום העמוס של העברת הדירה – בהתחשב בכך שיש להעמיס את כל תכולת הבית שלכם, יש לקחת בחשבון את זמן הנסיעה, את זמן פריקת התכולה שלכם וכמובן – את הסדר והארגון שלכם בדירה החדשה שלכם.

ככל שתצאו מוקדם יותר בבוקר, כך תוכלו להספיק יותר וכידוע – זמן = כסף, בזבוז ימי עבודה מיותר וכדומה, כך שאם תשכילו לערוך את הבירורים כחודש או כחודשיים לפני יום המעבר – תוכלו לשריין מראש את התאריך ואת השעה ובכך תחסכו זמן רב!

כדי לחסוך בעלויות של חברת הובלות, עליכם לדעת, כי התעריפים של רובן גבוהים יותר בקיץ [כי רבים הם העוברים בתקופת הקיץ, בייחוד משפחות עם ילדים], וכן בחודש שלאחר הקיץ, שלרוב הוא חודש של חגים והרבה אנשים בחופשה ומעדיפים לא להפסיד ימי עבודה וכמובן – יום שישי – הינו היום המועדף על הרבה מן העוברים דירה, בשל הרצון לנצל את סוף השבוע לארגון הבית.

התעריפים בזמנים שהזכרנו הינם, לרוב, יקרים הרבה יותר מן התעריפים בזמנים אחרים, ולכן – אם אתם יכולים, מומלץ ורצוי לשריין תאריך הובלה לזמנים "הלא בוערים" וליהנות מתעריף מוזל הרבה יותר.

אין ספק, כי יש מחירון הובלות מומלץ, אך כל חברת הובלות מתמחרת את מחיר הובלת הדירה כראות עיניה והמשותף לכל החברות הובלה הללו – הוא ההתייחסות לזמנים שכולם מעדיפים – החכימו לעשות והעבירו את הדירה שלכם בזמנים שונים ובכך תחסכו עלויות מיותרות.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה