שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2541
מאמרים: 7581
Like: 59
מאמרים -> בית -> בית כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
בית כללי
 

הובלות דירת קומות


אבי ביטון
 
 

 

הקושי הגדול ביותר של המובילים הוא בהעברת דירות מקומה גבוהה, שכן יש צורך לסחוב את כל ציוד במדרגות או במעלית וזה מאריך את זמן ההעברה כמו גם את רמת הקושי עבור העובדים.

בשיחה הראשונה שלכם עם חברת הובלות דירה תשאלו מספר שאלות מרכזיות אשר לפיהן תקבע חברת הובלות דירה זו, באם לקחת את העבודה או לא, שכן לא בכל מקרה יהיה לחברה כדאי לבצע את ההובלה וזאת במיוחד כאשר הדירה אותה צריכים להעביר נמצאת בקומה גבוהה ללא מעלית.

באם הדירה שאתם צריכים להעביר נמצאת בבניין עם מדרגות בלבד, באופן אוטומטי יעלה מחיר ההובלה, שכן החברה צריכה יותר פועלים ומדובר בעבודה הדורשת מאמץ פיזי רב, כמו גם ציוד מתאים ומשך העבודה מתארך, מה שלא מאפשר לחברת הובלות דירה לשלב שתי הובלות באותו יום.

יש הבדל מהותי בין הובלות קטנות לבין הובלות גדולות, שכן דירת סטודנט למשל הינה דירה המצריכה העברת מספר קטן של פריטים ולרוב אין בה ציוד כבד במיוחד, ולכן במקרה כזה תספיק חברת הובלות קטנות והמחיר של ההובלה לא יהיה גבוה, למרות שהדירה תהיה בקומה גבוהה ללא מעלית.

כדי למנוע מצבים בלתי נעימים, חשוב להביא איש צוות מטעם חברת הובלות הדירה כדי שיבחן היטב את המורכבות של ההובלה ולא יהיה מופתע מכך ביום ההעברה עצמו, לא קל תמיד להשיג את זאת מאת החברה אך רצוי להתעקש על כך, שכן אחרת נוצרות בעיות ואף המחיר עולה מבלי שתכננתם זאת.

הובלות למשרד מקומה גבוהה

מרבית המשרדים ממוקדמים בבנייני קומות, אך לרוב גם עם מעליות, כך שכל הובלות משרד הינן יקרות יותר מאשר הובלה לדירה פרטית בקומת קרקע, שכן המובילים צריכים להתארגן בשעות מוקדמות ביותר, כדי שלא לתפוס את המעלית לעובדים האחרים ולסיים את כל ההובלה במהירות המרבית.

העלות של ההובלה למשרד הינה שקלול של כמות החפצים שיש להעביר, גובה הקומה ואף מספר המעליות העומדות לרשות המשרדים האחרים, ולכן כל בעל עסק צריך לברר את המחיר מראש כדי שלא תהיינה הפתעות בלתי רצויות.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה