שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2588
מאמרים: 7627
Like: 59
מאמרים -> בית -> בית כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
בית כללי
 

הובלות כחלק בחיינו


טירן מויאל

המאמר מוגש מטעם MVP Business חברת ייעוץ וליווי עסקי לחברות ואירוגנים, בין שירותי החברה ניתן למצוא הערכת שווי לחברות, ייעוץ פיננסי, מיזוגים ורכישות, ייעוץ שיווקי ועוד...

 
 

כולנו בשלב כלשהו בחיינו זקוקים לשירותי הובלה, בין אם זה משרד או בית או סתם כמה רהיטים אנו צריכים את השירותים של חברת הובלות וכמו בכל שירות אחר מומלץ תחילה לעשות שיעורי בית, לערוך סקר שוק, לברר מחירים המלצות וכן הלאה. מציאת חברת הובלות מקצועית הינה דבר חשוב ולא סתם עוד שירות חסר חשיבות, בהובלת תכולת דירה מובילים לנו את כל הרכוש שלנו כשחלקו הגדול חשוב מאוד לליבנו וערכו לא קטן.

מציאת חברת הובלות טובה ומקצועית איננה פשוטה ואין לעשות אותה בקלות ראש. כדי להקל עליכם להלן פירוט הצעדים למציאת חברת הובלות.

בררו תחילה אילו חברות הובלות יש באזור מגוריכם, בחרו כמה ובררו תחילה האם הם זמינים להובלה בתאריך הרצוי לכם. רשמו בדף מסודר את שם החברה, מספר הטלפון, איש קשר. לאחר מכן צרו קשר עם כל חברה ובררו מחירים ותנאים להובלה, מה המחיר כולל ולמה יש תוספת מחיר עליכם לפרט לחברת ההובלה מה בדיוק עליהם להוביל, אילו פריטים כבדים יש ברשותכם כגון מכונת כביסה, מקרר וכדומה וכמה ארגזים וקרטונים, עליכם לציין גם באיזה קומה אתם גרים האם יש מעלית ולאן אתם מעוניינים להוביל, לאיזה קומה והאם גם שם יש מעלית.  מסירת כל הפרטים הללו באופן מדויק תסייע לחברת ההובלות לתת לכם מחיר מתאים, תאפשר לה להתארגן בהתאם ביום ההובלה וגם תמנע הפתעות לא נעימות שיגררו עלויות נוספות שלא ציפתם להם.

לאחר קבלת הצעות מחיר ממספר חברות הובלות שבחרתן נסו לקבל חוות דעת והמלצות מלקוחות שכבר קיבלו שירות מאותה חברה, לחלופין תוכלו גם לערוך חיפוש בגוגל ולמצוא דרך האינטרנט האם ישנם המלצות או תלונות לגבי אותה חברה.
ולבסוף הגענו לשלב של סגירת עסקה וחתימה על חוזה התקשרות. גם כאן יש להשים לב לכל הסעיפים והתנאים ולוודא כי הכל רשום וחתום בצורה מסודרת, קראו את ההסכם בקפידה ובדקו מה המחיר כולל במידה וסוכם על תוספות כלשהן הקפידו להוסיפם לחוזה סגירת העסקה :

סגירת עסקה עם חברת הובלות צריכה להתבצע בזהירות ובתשומת לב. עליכם לבדוק את ההסכם היטב ולקרוא מה ה, אל תתספקו בהסכמה שבעל פה, חשוב שתקבלו כיסוי ויש ביטוח הובלות לכל מה שהובטח שאם חלילה לא הכל ייקרה כצפוי יהיה לכם למי לפנות.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה