שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2286
מאמרים: 7295
Like: 59
מאמרים -> בית -> בית כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
בית כללי
 

הובלות קטנות: על הסוגים


שירלי פרץ
 
 

פעמים רבות, בעת התכנון של מעבר דירה, אנחנו נתקלים במונח "הובלות קטנות". גם אם ברורה לנו הכוונה הכללית שלו, לא בהכרח אנחנו יודעים אלו הובלות בדיוק נכללות תחת הגדרה זו, ובכלל – היכן עוב הקו המבדיל בין הובלות קטנות לאלה הגדולות הרבה יותר. אנחנו ננסה לסייע לכם בכך, באמצעות סקירת הסוגים הנפוצים כיום של הובלות המוגדרות כקטנות.

הובלת מכשירי חשמל

בכל בית ניתן למצוא אינספור מכשירי חשמל, אשר ברור שלא ניתן להשאיר מאחור כאשר עוברים דירה. אלא שחלק ניכר מהמכשירים האלה – בין אם מכונת כביסה, תנור, מזגן או מחשב אישי – אין זה דבר פשוט להעביר. חלק מהם כבדים בכל קנה מידה, וכולם רגישים לכל תזוזה לא נכונה. חברת הובלות הבקיאה בהובלות מסוג זה תוכל בוודאי לבצע את המשימה על הצד הטוב ביותר.

חלק משמעותי בתוך התחום של הובלות מכשירי חשמל תופסים המקררים למיניהם, המוגדרים בעיני רבים כפריטים המורכבים ביותר להעברה. גם כאן, נדרש לבצע את המשימה בצורה מסוימת, או שהמקרר ייהרס לחלוטין.

הובלת רהיטים

על רהיטים אנחנו משלמים אלפי שקלים. כאן, חשוב לזכור שזהו לא רק פריט אשר נועד להיות פרקטי, כי אם אסתטי. כל שריטה או פגיעה ברהיט עלולה להוריד את ערכו בעשרות מונים, ולפגוע במראה הבית החדש כולו. חברת הובלות יכולה לסייע הן מבחינת שינוע הפריטים, והן מבחינת פירוק והרכבתם מחדש, כאשר המצב מאפשר זאת.

הובלת כספות

כספות הן גדולות, חזקות, וכבדות מאד – משקלן עשוי לעלות על טון אחד. ועדיין, הובלת כספות מוגדרת גם היא כהובלה "קטנה", בייחוד כאשר היא נעשית בנפרד. על מנת להעביר כספות, נדרש להשתמש תמיד בציוד הרמה ושינוע מתקדם, לרבות מנופים, וכן להיות בעלי ידע בהליך פירוק או הרכבת הכספת מחדש.

הובלת כספות

את הסקירה של הובלות קטנות אנחנו מסיימים עם אחד מכלי הנגינה הנפוצים ביותר כיום בבתים ישראלים – הלא הוא הפסנתר. גם כאן, המדובר הוא בפריט גדול במיוחד, וכזה שהובלה לא נכונה שלו תביא להרס מוחלט של המיתרים או הקלידים. היות ופסנתרים רבים לא עוברים בפתח המעלית או דלת הבית, גם כאן נדרש, פעמים רבות, להשתמש במנוף.

 


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה