שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2510
מאמרים: 7552
Like: 59
מאמרים -> בית -> בית כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
בית כללי
 

הובלת דירה


נט מדיה

נט מדיה בניית אתרים מקצועיים, קידום אתרים, שיווק באינטרנט

 
 

הובלת דירה היא מאורע חשוב וגדול לכל אחד, לרוב סטודנטים המחליפים דירות מורגלים באריזת הבית בכל פעם מחדש,אך עבור רובנו מדובר בצעד גדול הדורש ארגון נכון ותכנון של המעבר, החל מאריזת הבית, שינוי כתובת, הזמנת חברת הובלות, פירוק הבית במקום החדש וארגונו. הובלת דירה הופכת מורכבת יותר כאשר יש ילדים בסביבה והמעבר נעשה במהלך שגרת החיים. כדי לעבור את המעבר בשלום חשוב להגדיר את השלבים במעבר הדירה ולהקדיש זמן לתכנון.

לוח זמנים

הובלת דירה דורשת התארגנות לא רק של אריזת הבית אלא קביעת מועד המעבר דירה. המועד לכניסה לדירה החדשה נקבע לפי חוזה המכר או חוזה השכירות. במידה וניתן מומלץ לקבוע את מועד ההובלה מספר ימים לאחר מועד הכניסה על מנת לשפץ ולנקות את הדירה לקראת המעבר, להזמין הדברה ותיקונים שמתגלים ברגע האחרון. המועד המומלץ  למעבר הוא לקראת סוף השבוע כך שבסוף השבוע יהיה לכם זמן לארגן את הדירה החדשה. לקראת המעבר חשוב לארגן את תשתית התקשורת, להודיע לחברות על המעבר כגון גז, חשמל, עירייה ומים.

 

מה מעבירים?

תהליך האריזה של הבית הוא הזדמנות טובה לרענן את המחסנים בבית ולגלות כמה צברנו במהלך השנים, זוהיה הזדמנות גם להפטר מכל מה שלא היה בשימוש זמן רב. גם בתחום הרהיטים ישנם רהיטים שאולי תרצו לחדש וכאלה שתאלצו לוותר עליהם מאחר שהתיישנו או אינם מתאימים לדירה החדשה, למשל ארון גדול שיכול לחסום את החדר. במידה והנכם מתכוונים לחדש רהיטים וודאו כי הרהיטים יגיעו לדירה החדשה לאחר המעבר.

בחירת חברת הובלות

חברת הובלות מקצועית שתעביר את הובלת הדירה שלכם יכולה לחסוך לכם כסף רב ועוגמת נפש,  רבות כבר נכתב על מחדלים של מובילים, המלצות, נזקים,תביעות ועוד בתחום הובלת דירה. חפשו אצל מכרים או חברים שיכולים להמליץ, במידה ואין מומלץ לפנות לחברת הובלות מקצועית דרך האינטרנט, אך קודם קראו על החברה בדקו המלצות באתרים השונים.

בקשו מחברת ההובלות טלפונים של לקוחות החברה לברר כיצד התנהלה ההובלה והאם היו  מרוצים מההובלה. בדקו כי התאריך מתאים לכם ובררו על מועד התחלת ההובלה, ההמלצה לקבוע לשעות הבוקר.

שירותי הובלות נוספים

חברות הובלות מקצועיות לצד הובלת דירות מציעות מגוון שירותים, למשל אספקה של ארגזים וחומרי הדברה לאריזה. אחד השירותים החדשים שיש הוא שירותי אריזה. החברה מגיעה ביום המעבר או יום לפני כן אורזת את כל הבית כך שעד מועד ההעברה אתם יכולים להתנהג כרגיל והיא הדואגת לפרק את הציוד בבית החדש. נשמע מורכב, אך למעשה זהו חסכון בזמן יקר עבור אלו שחייבים להמשיך בשגרת החיים ולעבוד במהלך מעבר הדירה.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 2 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

אורח אומר :
אחלה מאמר.   31/05/2016


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה