שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2545
מאמרים: 7590
Like: 59
מאמרים -> בית -> בית כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
בית כללי
 

הובלת דירה קטנה במיוחד


אבי ביטון
 
 

 

הרבה לא יודעים אך כאשר צריכים לעשות העברה של דירה קטנה אין צורך בחברת הובלות דירה רגילה, אלא ניתן להיעזר בשירותיה של חברת הובלות קטנות לשם כך.

דירות סטודיו או דירות נופש קטנות מאוד, אינן מכילות ריהוט רב, וזאת משום המחסור במקום, אין אפשרות להכניס עוד ועוד חפצים מבלי להפוך את הבית למבולגן ולכן, דווקא עיצוב מינמלי עם חפצים שנותנים צבע לבית ויוצרים בעיקר אווירה נכונה ולכן בעת מעבר מדירה כזאת הרי חברת הובלות קטנות תהיה הבחירה המתאימה.

עם זאת, בשל העובדה כי ההובלה הינה מהירה, הרבה חברות הובלות קטנות נוטות לשלב כמה לקוחות יחד באותו יום, מה שעשוי להיות בעייתי באם חשוב לכם כי לא יהיה איחור ולו הקטן ביותר במועד ההובלה וזאת במיוחד באם אתם התחייבתם לפנות את הדירה ביום ובשעה מסוימת.

כדי שלא תהיינה בעיות בלתי צפויות, סכמו את כל פרטי ההזמנה עם חברת הובלות דירות שבחרתם, כך שהכל יהיה ברור לגמרי, והחברה תהיה חייבת לעמוד בזמנים, אחרת תהיה צפויה להיות בתביעה משפטית וזה דבר שאף חברת הובלות דירה לא מעוניינת שיקרה לה.

איך קובעים מחיר לתשלום הובלות משרד או דירה ?

המחיר של הובלות משרד או כל מקום אחר הוא שקלול של כמה פרמטרים שעושה החברה, כאשר הם כוללים את גודל הדירה, האם זו דירת קרקע או בקומות, אם יש מעלית או לא ואיזה ריהוט צריך להעביר, שכן ככל שמדובר בריהוט יוקרתי או כבד, יש צורך בציוד מתאים כמו גם צוות עובדים גדול יותר.

המחיר נקבע גם לפי התקופה שבה רוצים לבצע את ההובלה, שכן ככל שמתקרבים לקיץ כך עולה הביקוש להובלות בכל רחבי הארץ ובהתאם המחיר, לעומת זאת הובלה בחורף, תהיה נמוכה באופן משמעותי

ולכן, באם אינכם חייבים לעבור דווקא בקיץ, כדאי יהיה להעביר את ההובלה לזמנים בהם המובילים תרים אחר כל לקוח חדש ומוכנים להוריד במחיר וללכת לקראתכם בצורה יוצאת דופן, כמו גם להעניק הטבות נוספות כדוגמת אריזה ללא תשלום נוסף.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

אורח אומר :
דירות   19/12/2012


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה