שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2588
מאמרים: 7627
Like: 59
מאמרים -> בית -> בית כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
בית כללי
 

הובלת מקררים וחפצים גדולים אחרים


שרית געש

שרית

 
 
מתקדמים למקום חדש?

לרבים מאיתנו העברת העסק זה תהליך מרגש. זהו שלב טוב מאוד לבצע סדר בחפצים, לעבור על חפצים שאגרנו, לזרוק ולהתחדש. למרות זאת, כשעומדים לעבור חשוב להקפיד ולבחור חברה שתוביל בשבילנו את החפצים והזכרונות ושתאפשר לנו מעבר נוח וזריז ככל האפשר.

הובלת מקררים

הרכיב העיקרי שמרבית האנשים יסתכלו עליו הוא המחיר הנדרש להובלה. המחיר הוא בד"כ רכיב מרכזי בגיבוש החלטה ובחירת חברת הובלה עבור מרבית האנשים, אך האם מחיר נמוך תמיד יהווה את הפתרון האולטימטיבי?

שלא תהיו מופתעים אם קיבלתם הצעה להובלה לכל העסק בשבע מאות חמישים שקל וכשאתם ארוזים ומוכנים יגיע בחור בודד עם טנדר פתוח. הרי לא הייתם נותנים את האוטו בכל מוסך, מאיזו סיבה תשימו את רכושכם באחריותו של מוביל סתמי, גם אם מחירו זול.

אז על סמך מה בוחרים?

במידה ואתם חדשים בעניין כדאי לבחון מספר הצעות. ביצוע השוואה בין חברות שונות תוכלו לקבל מושג מה כל חברת הובלות מאפשרת לכם ועבור איזה מחיר, בדרך זו יתאפשר לכם לדעת מה חשוב בעיניכם ולהגיע לידי החלטה איזה מחיר אתם יכולים ומוכנים להוציא ולהיות בבטחה שאתם מקבלים את הכי טוב במחיר זה, רוצים עזרה במציאת מוביל? http://money.tapuz.co.il/hovalot/?page_id=280.

בבדיקת הצעה ההבדל יהיה כתוצאה מ:

המלצות וניסיון בתחום - חברות מובילים הפועלות בענף תקופה ארוכה מעסיקות צוותים מיומנים ומנוסים שהעבודה מוכרת להם ועובדים בצורה יעילה תוך הקפדה וטיפול מסור בחפצים הפרטיים שלכם. לחברות הובלה אלו מספר גדול של לקוחות ויש ביכולתן להנפיק מספר רב של המלצות.

כיסוי ביטוחי - אם תבחנו תראו שחלק ניכר מן ההצעות ה"מפתות" שתקבלו אינן מציינות סעיף הקשור לביטוח. בעת ביצוע הובלת בית מומלץ להקפיד שנמצא בכלל סעיף כזה ולוודא עד איזה סכום הוא מכסה על מנת להיות שקטים.

כמות האנשים ורכב ההובלה - חברות הובלה רציניות יגיעו במשאית סגורה לעומת עוסקים מהצד בהובלות שיגיעו לבד או עם עובד מזדמן עם פיקאפ שבמקרה הכי טוב מכוסה בברזנט קרוע. חברות רציניות יגיעו עם צוות מיומן ומקצועי של לפחות 3 מובילים, בהתחשב במה שדורשת ההובלה - ולכן מובטח לכם טיפול זהיר יותר בתכולת העסק שלכם.

הובלות מנוף - השכרת מנוף יגרום לתוספת מחיר ובחלק מהמקרים לא תהיה בידיכם ברירה מלבד שימוש בו כתוצאה ממגבלות המקום. על אף הנאמר, מומלץ לשקול שירות זה גם אם לא מוכרחים מהסיבה שהוא חוסך זמן רב וגם פוסל אפשרות של פגיעה ברכושכם בזמן ניוד החפצים בחדרי מדרגות קטנים.

כולי תקווה שננתי לכם נקודת פתיחה טובה במציאת הצעת הובלה שתשתלם לכם. זקוקים לעוד מגוון עצות שיהיו לכם לעזר במציאת מובילים במחיר מצויין? כנסו עוד היום לאתר ותוכלו להחשף לעוד טיפים ומאמרים ועוד כלים שיעזרו לכם לעבור את היום הגדול במהירות ובקלות.

 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה