שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2572
מאמרים: 7615
Like: 59
מאמרים -> בית -> בית כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
בית כללי
 

הובלת משרד ובית פרטי


דניאל דגן

דניאל דגן

 
 
יש! עוברים!

לרבים מאיתנו מעבר הוא שלב מפחיד אך מרגש. מדובר בשלב שנותן הזדמנות לבצע שינוי וסדר בחיים, לעבור על הדברים הישנים, להפרד מחלק מהדברים ולתת מקום לדברים חדשים. על אף הכל, כשעומדים לפני מעבר דירה כדאי לבחור בקפידה חברה אמינה ומנוסה שתארוז עבורנו את החפצים שאספנו כל חיינו , שבזכותה יתאפשר לנו מעבר קל במידת היכולת האפשרית.

הובלות עם מנוף

האלמנט הראשון שאנשים ימהרו לחפש לפיו הוא מחיר ההובלה. המחיר הינו נתון מרכזי בבחירת המוביל עבור רובנו, אמנם האם מחיר נמוך משקף במרבית הפעמים את הפתרון הטוב ביותר עבורכם?

אנא מכם אל תהיו מופתעים אם מצאתם שירותי הובלה לכל המשרד בשבע מאות ₪ ובתאריך ההובלה יגיע גבר בודד עם טנדר. בדומה לזה שלא הייתם שמים את הפרייבט בכל מוסך, מאיזו סיבה תתנו את כל החפצים שלכם בידי חאפר שהחליט שהוא מוביל, זול ככל שיהיה.

איך לבחור מוביל איכותי

אין לכם ניסיון בעניין? מומלץ בחום לבחון מס' הצעות. ע"י ביצוע השוואה של הצעות ממס' חברות יהיה לכם מושג מה חברה ממוצעת מספקת ומה המחיר שתדרשו לשלם, כך תוכלו לדעת עלויות שונות ולהבין איזה מחיר אתם יכולים לשלם ולדעת שאתם מקבלים את הכי טוב במחיר ששילמתם, מתכננים לעבור? http://money.tapuz.co.il/hovalot/?p=286.

בבחינת הצעה ההבדלים יתבטאו ב:

ניסיון - חברות הובלות הפועלות בענף מספר רב של שנים מעסיקות אנשים מיומנים שעובדים בצורה מהירה תוך שמירה והקפדה על הרכוש האישי שלכם. לחברות הובלות אלו מס' גדול של לקוחות ויכולות לספק המלצות.

אחריות וביטוח - ודאי תשימו לב שחלק ניכר מן ההצעות ה"מפתות" שתקבלו לא מציינות סעיף הקשור לביטוח. בזמן העברת תכולת בית חשוב מאוד להקפיד שקיים סעיף מסוג זה ולבדוק על מה הוא מכסה כדי שיהיה לכם שקט פנימי.

מס' האנשים וכלי התובלה - חברת הפועלות דרך קבע יגיעו במשאית סגורה לעומת עוסקים מהצד אשר יבואו לבד או בליווי עובד מזדמן נהוגים על פיקאפ שבמידה ואתם ברי מזל סגור עם ברזנט. חברות רציניות יספקו לכם צוות עובדים מקצועי של לא פחות משלושה עובדים, תלוי במה שדורשת ההובלה - מה שמבטיח לכם טיפול טוב בתכולת המשרד שלכם.

אספקת שירותי מנוף - השכרת מנוף יגרור תוספת מחיר ויהיו מקרים בהם לא תהיה בידיכם אפשרות אלא מלהשתמש בו כתוצאה מחדרי מדרגות צרים. למרות זאת, מומלץ לקחת שירות של מנופאי גם כשלא זקוקים לו נחרצות מהסיבה שזה יכול לחסוך זמן רב ומצמצם אפשרות של נזק לחפצים שלכם בעת ניוד הפריטים בחדרי מדרגות צפופים.

כולי תקווה שסיפקתי לכם נקודת התחלה למציאת הצעת מחיר להובלה טובה ומשתלמת. הייתם רוצים עוד מגוון כלים לחיפוש חברות הובלות טובות במחיר מציאה? הכנסו לאתר האינטרנט ותוכלו לקרוא עוד מחירונים שיתנו לכם לעבור את יום המעבר במהירות ובקלות, ככל הניתן.

 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה