שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2477
מאמרים: 7531
Like: 59
מאמרים -> בית -> בית כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
בית כללי
 

הובלת פריטים בודדים לכל רחבי הארץ


mata rotze
 
 
הגיע הזמן לשינוי!

עבור רובנו מעבר זה תהליך משמח ומרגש. מדובר בזמן טוב לבצע שינוי וסדר בחיים, למיין, להפרד מהישן ולמצוא מקום לדברים חדשים. עם זאת, כשעוברים לדירה חדשה צריך לבחור בקפידה חברה שתארוז ותוביל עבורנו את החפצים והזכרונות , שבזכותה יתאפשר לנו מעבר קל כמה שניתן.

אריזה והובלה

המרכיב הראשון שרוב האנשים יתקעו עליו הוא המחיר המבוקש להובלה. המחיר הוא מרכיב עיקרי בבחירת חברת ההובלות בשביל רוב האנשים, אך האם מחיר נמוך תמיד יהווה את העסקה הטובה ביותר?

אנא מכם אל תהיו מופתעים אם הזמנתם הובלה לכלל הרכוש שלכם בשבע מאות ₪ וכשאתם ארוזים ומוכנים הגיע מוביל בודד עם מסחרית מתפרקת. כמו שלא הייתם מפקידים את הרכב שלכם בכל מוסך זול ככל שיהיה, מאיזו סיבה תשימו את החפצים שצברתם בחיים בידי חאפר שהחליט שהוא מוביל, על אף היותו זול.

אז איך יודעים מה טוב?

אין לכם ניסיון בעניין? עדיף ואפילו חובה לבחון הצעות מתחרות. על ידי ביצוע השוואה בין מס' חברות הובלה יהיה לכם מושג מה חברה ממוצעת מספקת ועבור איזה מחיר, כך יתאפשר לכם להבין מה חשוב לכם ולקבוע טווח של מחירים אותם אתם מוכנים לשלם ולדעת שאתם מקבלים את הכי טוב במחיר שאתם מוכנים לשלם, למתכננים מעבר בקרוב http://money.tapuz.co.il/hovalot/?p=228.

בבחינת הצעה ההבדל במחיר יתבטא ב:

ניסיון בפועל - חברות בתחום ההובלה הפעילות בענף מעל 10 שנים מעסיקות פועלים מיומנים שעובדים ביעילות ובזריזות תוך שמירה וטיפול מסור ברכוש האישי שלכם. לחברות הובלות ותיקות אלו מס' גדול של לקוחות ומסוגלות לספק המלצות רבות.

אחריות מוגבלת - ודאי תשימו לב שחלק ניכר מההצעות הזולות שיצא לכם לקבל בכלל לא מזכירות שום סעיף ביטוח. בעת העברת תכולת עסק חשוב להקפיד שקיים סעיף כזה ולשאול עד איזה סכום הוא מכסה כדי שיהיה לכם שקט פנימי.

רכב ההובלה ומס' האנשים - חברות הובלה רציניות יגיעו להובלה במשאית לעומת חאפרים אשר יגיעו לבדם עם פיקאפ שבמקרה ואתם ברי מזל סגור עם חתיכת ברזנט. חברות הובלה הפועלות דרך קבע יפקידו בידיכם צוות מובילים מקצועי ומיומן שלא קטן מ3 מובילים, בהתחשב בגודל הפרוייקט - מה שמביא לידי שירות וטיפול טוב יותר בתכולת העסק שלכם.

שכירת מנוף להובלה - השכרת שירות של מנופאי יגרום לעליית מחיר ויהיו מקרים בהם לא תהיה לכם אפשרות אחרת מלבד להשתמש בו כתוצאה מחדרי מדרגות צרים. עם זאת, כדאי לשקול את שירותיו של מנופאי גם אם לא חייבים בגלל שזה חוסך זמן וגם מונע אפשרות של נזק לרכושכם בזמן העברת החפצים השונים במעברים צרים.

כולי תקווה שננתי לכם מספיק על מנת להתחיל למציאת הצעת מחיר שתהיה משתלמת והוגנת. חושבים שאתם צריכים כלים ועצות על מנת למצוא חברת הובלות טובה במחיר מצויין במהירות? גלשו לקישור וגם אתם תוכלו להנות ממאמרים וטיפים שיתנו לכם לחלוף על פני ההובלה במהירות.

 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה