שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2543
מאמרים: 7589
Like: 59
מאמרים -> בית -> בית כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
בית כללי
 

הזמנת טכנאי מכונות כביסה – כל מה שחשוב לדעת


YoniG
 
 

 

הזמנה של טכנאי מכונות כביסה בזמן תקלה  היא תמיד עניין מלחיץ. מכונת הכביסה בדרך כלל משמשת את כל המשפחה באופן קבוע וכאשר היא מתקלקלת אנחנו מרגישים שכל שגרת היום שלנו הפכה להיות קצת יותר קשה ומסובכת. כדי להקל על עצמנו ועל המשפחה שלנו חשוב שלא להזניח תקלות במכונת הכביסה ולקרוא לטכנאי כמה שיותר מהר ואם זאת, יש כמה דברים שחשוב להקפיד עליהם כדי לחסוך כסף, זמן ומאמץ מיותרים ולפעמים גם הרבה מאד עצבים.

חשוב לדעת שהטכנאי הוא מקצוען: לא כל מי שמציג את עצמו כבעל שירות תיקונים של מכונות כביסה יכול לקרוא לעצמו טכנאי מקצועי. טכנאי מכונות כביסה הוא מי שלמד והתנסה בתיקון של מערכות חשמליות מורכבות כמו מכונות כביסה. בעוד שאין למעשה שום קורס מקצועי שמכשיר באופן ספציפי דווקא טכנאים של מכונות כביסה, רוב האנשים שעוסקים בדבר צברו איזשהו רקע טכני כלשהו, בלימודים או במסגרת מעשית. הקדישו דקה או שתיים לבדיקת הרקע של הטכנאי כדי לוודא שהוא באמת מתמחה בתיקון המכונה.

חשוב לדעת שהטכנאי מכיר את סוג מכונת הכביסה: כמו בכל תחום אחר בעולם מכשירי החשמל, גם בתחום מכונות הכביסה יש כל הזמן חידושים והמצאות. כלקוחות חשוב לנו לדעת שמי שמציע לנו תיקון מכונות כביסה הוא גם מי שמבין שמדובר בתחום שמתעדכן כל הזמן. כשאתם מדברים עם הטכנאי פרטו בפניו מה התקלה וציינו כמובן מה הדגם של מכונת הכביסה ומי הוא היצרן. ודאו שאותו טכנאי שמציע שירות של תיקונים מכיר באופן ספציפי את המכונה שיש לכם בבית.

חשוב לדעת מראש הערכת מחיר: לכל טכנאי יש תמחור משלו לתקלות שונות של מכונת הכביסה, אבל איך אפשר להיות בטוחים שלא עובדים עלינו בעיניים ודורשים מחיר מוגזם. היום אפשר למצוא באינטרנט מידע רב על מחירונים של תקלות במוצרי חשמל שונים ולקבל הצעות מחיר נגדיות לתיקון התקלה. לא כדאי לבחור בהצעה גבוהה מדי או נמוכה מדי כי אלו בדרך כלל מצביעות על בעיה עם הטכנאי – או שהוא חסר ניסיון לחלוטין ולכן הוא נותן לנו מחיר נמוך כל כך או שהוא טכנאי יקר מדי שמנסה להתפרנס על חשבוננו.

חשוב לדעת את לוח הזמנים של התיקון: טכנאי שמציע שירות תיקונים טוב ויעיל של מכונות כביסה חייב להבין שעבור הלקוח מדובר לפעמים בעניין מאד קריטי. כאשר יש בבית ילדים קטנים אנחנו זקוקים למכונת כביסה כל הזמן, כמעט כל יום. חשוב מאד להקפיד על לוח זמנים מסודר ולשאול את הטכנאי בדיוק מתי הוא מגיע, כמה זמן התיקון ייקח ומתי המכונה תהיה מוכנה לפעולה. אל תבזבזו זמן יקר על טכנאים שמאחרים ולא עומדים בזמנים או שמסרבים מראש לתת הערכה של זמן התיקון.

חשוב לסגור את כל הפרטים החשובים מראש: לפעמים אנחנו נתקלים בסיפורי זוועה על טכנאים שהגיעו עד הבית והפגינו התנהגות שלא הולמת אנשי מקצוע אמינים. דרך טובה לסנן בין טכנאים שונים ולהבטיח שתיקון מכונת הכביסה מתבצע לא רק על ידי אדם מקצועי אלא גם על ידי אדם אמין ככל האפשר היא לבקש לסכם את כל פרטי התשלום, הזמנים, החלפים הדרושים וכל השאר לפני שהטכנאי מתחיל את העבודה שלו. טכנאי שהוא אדם לא אמין יכול לדרוש במהלך התיקון כסף על החלפת חלקים, על תוספת שעות עבודה ועל עוד כל מיני דברים נכונים או פחות נכונים. בדיקת כל האופציות מראש תמנע את הבעיה הזאת. 


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 2 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה