שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2247
מאמרים: 7205
Like: 59
מאמרים -> בית -> בית כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
בית כללי
 

החלפת מנעולים למנעולים חדשניים יותר


אייל

אייל מנעולים החלפת מנעולים פריצת דלתות פריצת כספות 24 שעות ביממה על ידי מנעולן מקצועי מורשה באישור משטרה

 
 

על מנת להבטיח כי המנעולים שלכם ישרתו אתכם נאמנה וימנעו אתכם ממקרים של פריצה או גניבה, חדירה לרכוש או כל מקרה לא נעים אחר – חשוב לבצע החלפת מנעולים למערכת חדשנית יותר במקרים בהם המערכת הישנה כבר אינה מתפקדת כראוי ואפילו במקרים בהם המנעול ישן יחסית וכבר אפשר לפורצים ללמוד אותו, לכן חשוב לפנות למנעולן לקבלת ייעוץ.

 

מנעולים עם מצלמות

הדור החדש של המנעולים מביא אלינו מגוון בשורות חמות ומחממות את הלב. מנעולים עם מצלמות הם חלק מרפורמה משמעותית ביותר המחלחלת בקרב רבים, המבינים כי כיום ללא מערכת אבטחה מתקדמת – אנחנו חושפים את עצמנו למגוון סכנות. מצלמות הננעלות על תנועה פנימית בחלל ונועלות את הכניסה באותו רגע הן פיתוח של השנים האחרונות וממשיכה את מגמת ההתפתחות בתחומי הבטחון השונים. החלפת מנעולים והוספה של מצלמות הינה בין המוצרים המבוקשים.

 

לנעול את הדלת בלחיצת מקש

פיתוח אפליקציות הינו תחום ההולך ומתפתח וגם תחום האבטחה אינו נגרע ממנו. שכחתם לנעול את הדלת בבית? לא נורא. באמצעות מקש אחד על גבי מסך הסמארטפון שלכם תוכלו לסגור את כל שערי הבית או לפתוח אותם, לפתוח את שער החניה ועוד, באמצעות תוכנה ייחודית שהומצאה אך לאחרונה ומאפשרת את תפעול השערים והדלתות בבית באמצעות כמה לחיצות מקש בפלאפון.

 

מנעולים מקושרי אזעקה

דבר ידוע הוא כי תחום האזעקות הינו תחום ההולך ומתפתח ללא הרף. בשל מספרי הפריצות והגניבות ההולכים וגדלים, יותר ויותר בעלי עסקים ובעלי בתים פרטיים מעוניינים לבטח את העסק שלכם בצורה המרבית. בדיוק לשם כך קיימות אזעקות המקושרות לשער ומאפשרות את נעילת כל הפתחים באופן אוטומטי עם נותני השירות. החלפת מנעולים במקרה זה תשפר את אורח החיים פלאים.

 

לפתוח דלת דרך האינטרנט

תוכנה ייחודית מאפרת להכניס לפלאפון פקודה מיוחדת לפתיחת השערים אולם במקרה זה ניתן להיעזר בכל פלאפון על מנת להסביר את יתרונות התפעול של השער מרחוק. 

 

מאמר נכתב על ידי אייל מנעולים מנעולן מקצועי מורשה באישור משטרה

 


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה