שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2433
מאמרים: 7438
Like: 59
מאמרים -> בית -> בית כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
בית כללי
 

החלפת צילינדר על ידי מנעולן בלבד


אייל אבו

מנעולנות בפריסה ארצית, התמחות במנעולנות בית רכב וכספות 24/7 http://eyalock.co.il//

0529252323

 
 

החלפת צילינדר

זוהי פעולה הכי נפוצה במקצועו של פורץ המנעולים? סביר להניח כן.
פעולה קלילה לכאורה שלא מעט ניסו לעשותה לבדם. סבבה… מקצתם גם התמזל מזלם, נכון מן הסתם מדובר בהחלפת צילינדר מן הסוגים הפשוטים שיש.. יחד עם זאת, המצב שפעם אחת הצלחתם לא מעידה שתצליחו לכם שוב בניסיון הבא… כל זאת, הצלחה של החלפת הצילינדר לא מעידה בהכרח שההחלפה תוכיח עצמה לטווח של זמן.
החלפת צילינדר עבודה פשוטה מהחלפת מנעולים כאמור אבל יש מעט דברים שכדאי מאוד ללמוד. מניסיון.

החלפת מנעול

הצילינדר מתפקד בקושי?
יש מספר סיבות:

המנעול אינו "יושב במקום"
המנגנון, המנעול לא מחובר בייעודו האופטימלי.
זו יכולה להיות התקלה המרכזית לשחיקה בצילינדר הקודם. יש לדעת לשלם את המנעול באופן כזה שיותקן ממורכז נכון, שיאפשר התקנה טובה ותקינה של הצילינדר.
ברגע שהמנעול לא מכוון, יש על המנעול לחץ מאחד מהצדדים של פתח המנעול בדלתכם. כתוצאה מזה נבחין מיד כי הצילינדר לא נכנס טוב. ככל הנראה הצילינדר ישתלב לחור המנעול, אבל מובטח כי הפעלתו, ההתעסקות בו, לתפעל אותו – לא יהיה קל.
תוצאות אפשריות?
שבירתו בחור המנעול, שבירת מפתח ותקיעה של החצי השני בפנים במנעול ללא אפשרות להוציא אותו, תרחיש זה עלול להקשות אפילו בכדי נזק לדלת עצמה, צורך לשבור ממש את הדלת, במקרה הקל – צריכים להחליף צילינדר שוב.בורג צד צילינדר
בכל צילינדר מותקן בורג או תבריג הידוק אשר מצמיד ומשאיר את הצילינדר בפנים המנעול. גם במטרה למנוע משחק תנועה וגם במטרה שלא ישתחרר מהמנעול או ייתן פתיחת מנעול קלה. אחרי שהוכנס הצילינדר למנעול ויעשה אתו סיבוב סגירת ניסיון בצורה טובה, רצוי מאוד לחזק את בורג הצד. את התבריג לא תמיד צריכים לחזק לרמה מקסימאלית, חיזוק מיותר עלול ללחוץ את הצילינדר לבית המנעול במצב כזה שיקשה על הסיבוב. כיוון שהצילינדר דורש ניסיון, עם ניסיון, מנעולן מומחה.
תוצאות אפשריות?
כנ"ל.

המכשול האמתי: צילינדר בדלתות ביטחון
צילינדר בדלתות ביטחון זה כאמור סיפור אחר, רמת המורכבות מסובכת יותר וחייבים לה כלים אשר אין אותם בכל בית. מנגנון הנעילה בדלת ביטחון הנו מסיבי, כבד ורב מנופים פנימיים. הרכבה לא מדויקת של צילינדר לדלת ביטחון תגרום לקושי מאוד גדול בסיבוב הצילינדר לקטנים , מעוטי יכולת ומבוגרים כאחד.

מעט על החלפת צילינדר
מי יכול להחליף צילינדר? לא כל אחד מסוגל להחליף צילינדר..
החלפת צילינדר היא מקצוע למנעולן ואתה באה מקצועיות ואחריות..

החלפת צילינדר בחריש

קיימים מותגים שונים של צילינדרים. מחירים שונים. יוקרתיים. חלופיים. חלקם, הטובים לרוב אכן יקרים מאוד.. פורץ מנעולים בחריש, איש מקצוע מנוסה, שיש לו בתחום יידע לכוון על צילינדר חלופי טוב לכיסנו שכדאי לקנות.. זה עשוי לחסוך סכום משמעותי למי שלא בעניינים.. ישנם מסוג שקל להרכיב ויש כאלה שלא קל להרכיב.
קיימים שיטות של התקנה וניסיון שהם ההתמקצעות של המנעולן בלבד.
לסיום ולסיכום הדברים, כמו כל מקצוע ותחום בשטח, החלפת צילינדר בחריש כמו גם למנעולן בפרדס חנה היא נושא למנעולן וכל מובן להביאו לבעל מקצוע. בסופו של יום זה רק יחסוך לכם בזמן וכסף.

רצוי רק מנעולן מומחה להחלפת צילינדר במהירות ואחריות מאזור מגורכם.

 

 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה