שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2246
מאמרים: 7205
Like: 59
מאמרים -> בית -> בית כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
בית כללי
 

הייחודיות של שיפוצים באזור חיפה


פרו בילדר

פרו בילדר - קבלן שיפוצים בחיפה והקריות

 
 

באזור הצפון אין ספק שהפעילות הענפה ביותר מתרחשת באזור חיפה והסביבה, כאשר שם יש את ריכוז האוכלוסין הגבוהה ביותר בצפון. רוב עבודות השיפוצים מתבצעות בחיפה והקריות ולהם מספר מאפיינים ייחודים אשר מבדילים אותם מעבודות השיפוצים האחרות בצפון.

עניין זה יוצר ייחודיות בקרב הדרישות של לקוחות לעבודות שיפוצים בחיפה ומכשולים רבים בפני קבלני שיפוצים לא מנוסים או קבלי שיפוצים קטנים אשר רוצים לבצע עבודות שיפוצים בדירות ובבתים פרטיים בחיפה. להלן 4 מאפיינים ייחודים שמיוחדים רק לאזור חיפה בהשוואה לאזורים אחרים בצפון:

1. שיפוצים המתרכזים כמעט אך ורק בשיפוץ דירות

על פי הנתונים של עיריית חיפה, באזור חיפה והסביבה כ-80% מהאוכלוסייה מתגוררת בדירות. במקביל לכך, כמחצית מהתושבים באזורי הצפון שאינם חיפה גרים בבתים פרטיים. כך נוצר מצב שמרבית העבודות של קבלני שיפוצים בחיפה מתבססים על שיפוצים בדירות כמעט בצורה מלאה. זה יוצר מצב שיש הרבה יותר התמקצעות של קבלני שיפוצים באזור חיפה אשר צוברים אך ורק ניסיון בביצוע עבודות שיפוץ דירות. זה מצד אחד יוצר מקצועיות גבוהה יותר של קבלני שיפוצים בכל הנוגע לשיפוץ דירות, אל במקביל מייצר תמהיל אנשי מקצוע שפחות מנוסים בשיפוץ בתים פרטיים.

2. אזור חיפה נוטה יותר לבניה מתקדמת

בשונה מאזורים אחרים בצפון, יש הרבה יותר פרויקטים חדשים של בניה בחיפה. בשנתיים האחרונות כמו מספר פרויקטים חדשים של בניה ענפה בחיפה בשכונות החדשות, מה שהביא ליישום מהיר יותר של טכניקות בניה מתקדמות. בעוד שבצפון מרבית השיפוצים מתבצעים בגישה המסורתית, שיפוצים בחיפה נוטים יותר לשימוש בטכניקות חדשות ומתקדמות ביותר.

3. ביקוש גבוה לעבודות שיפוצים באזורי חיפה והסביבה

בגלל ריכוז האוכלוסין הגבוה בחיפה ובגלל שקיימות הרבה דירות ישנות בחיפה, מתקיים ביקוש מאוד גבוה לקבלני שיפוצים בחיפה. הביקוש הגבוה מתקיים לרוב במהלך הקיץ והחגים ויוצר עודף ביקוש שפוגע בבעלי הנכסים. תקופות הביקוש הגבוהות מאפשרות לקבלני שיפוצים בחיפה לגבות יותר כסף, לבצע עבדוה פחות טובה בכדי לקחת כמה שיותר פרויקטים ולהשאיר ליקויי בניה בקרב הלקוחות שלהם. זוהי בעיה חריפה שמתרחשת בחיפה, אך לא מורגשת באזורים אחרים בצפון. עוד בזאת, יש הרבה שכונות שיושבות על הים, מה ששוחק מהר יותר את הדירות עצמן, כך שהביקוש גדל עוד יותר בשכונות אלו בתקופות הקיץ.

4. סיבוכים בגישה לדירות קטנות במרכז חיפה

מכשול עבור קבלנים שלא קיים בערים אחרות בצפון הוא עניין הגישה לדירה. ישנן שכונות בחיפה והקריות שהן מאוד סבוכות וצפופות והוות בעיתיות לכל קבלן שיפוצים שרוצה לבצע שיפוץ עם ציודים גדולים או לבצע פינוי פסולת בניין. בעיות הגישה והחניה הללו מאריכות את פרויקטים השיפוצים ויוצרים הפסדי ימי עבודה ללקוח והפסדי ימי עבודה לקבלן.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה