שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2247
מאמרים: 7205
Like: 59
מאמרים -> בית -> בית כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
בית כללי
 

היתרונות בעבודה עם שירותי מוקד במרכז


אמון 99

 

מוקד אמון 99 | חברת מוקד

חברת מוקד אמון 99 המספקת שירותי מוקד בהרצליה והסביבה, הוקמה בשנת 1980 ומאז מספקת שירותי מוקד, סיור, מיגון ואבטחה ומשרתת אלפי לקוחות מרוצים, ביניהם: שגרירויות, מוסדות שונים, בתי עסק ובתים פרטיים.

לפרטים:

09-9556146

http://www.emun99.co.il/

 
 
ביתו של האדם הוא מבצרו, כך אומר המשפט הידוע שמוכיח עד כמה ניתן להיקשר לבית. ככל שהזמן עובר והטכנולוגיה מתפתחת, כך הבתים מתמלאים ביותר אביזרים מתקדמים ויקרים, בין אם עברו מדור לדור או שמא נרכשו זה לא מכבר. בדיוק מהסיבה הזאת, הפריצה לבתים הופכת להיות אטרקטיבית יותר עבור גנבים למיניהם. ביחד עם הסוגיה הזו, התפתחו משמעותית גם השיטות לאבטח ולהגן על הבית. אם כן, כיצד זה מתבצע?
 
מניעת פריצות
 
המטרה הבסיסית ביותר, היא כמובן למנוע את הפריצה עוד לפני שהיא מתרחשת. בכדי לגרום לנתון הזה לקרות, יש צורך ביצירת הרתעה אמיתית מפני הגנבים השונים. כחלק מאותם שירותי מוקד במרכז, ניתן ליהנות מסיורים שיעברו סביב הבית בכל שעות היממה וכל השנה, ניתן להוסיף מצלמות גלויות ועוד מגוון שירותים יעילים אשר יוכיחו לגנב כי כל ניסיון יעלה בתוהו.
 
בעת הפריצה
 
אם בכל זאת יתבצע ניסיון פריצה אל תוך הבית, המערכות השונות אותן מציע המוקד יכנסו לפעולה ויביאו לכדי תוצאה חיובית כבר ברגע האמת. ראשית, מצלמות האבטחה במעגל סגור יזהו את הפורץ ויתעדו אותו, בו זמנית האזעקה תתריע באופן רועש או אפילו שקט למוקד ובאותו הרגע כבר יישלחו לשם הסיירים שיהיו הקרובים ביותר לאזור, אשר יבדקו את האזור וינהלו את האירוע.
 
ביטחון ובטיחות
 
בנוסף לעובדה שהמוקד יכול לסייע בעת ניסיונות פריצה שונים, ניתן להיעזר בשירותיו למקרים לא פחות חשובים, הקשורים דווקא בבטיחות. בכדי למגן את הבית ממקרים של שריפה, ניתן להיעזר משירותי המוקד ולבצע התקנה מקצועית של מערכות גילוי אש ועשן, אשר פועלות אפילו בעת הפסקת חשמל. בנוסף לכל זה, לאחרונה ניתן להוסיף גם חייגן אוטומטי אשר יוצר קשר עם המוקד ומודיע לו על סיכון להתלקחות המבנה.
 
אם כן, שירותי המוקד יכולים לסייע בביטחון ושמירה על הבית, אך גם בבטיחות בלתי מתפשרת, בין אם נמצאים בבית או אפילו בחו"ל. באמצעות התקשרות עם חברה מהסוג הזה, ניתן להישאר רגועים ובטוחים כי המידע עובר באופן אוטומטי אל מוקד שעובד 24 שעות ביממה וכן גם סיירים שנמצאים בקרבת מקום בכדי לטפל בבעיות שונות, בין אם הן קשורות לאש או פריצות. 
 

 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה