שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2588
מאמרים: 7627
Like: 59
מאמרים -> בית -> בית כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
בית כללי
 

היתרונות בשיטת בניה קלה


ליאור ב
 
 

היתרונות בשיטת בניה קלה או בניה מתועשת כרוכות בבניה באמצעות חלקים מודולאריים המתחברים יחד בצורה די קלה לתפעול, בייחוד למומחים שבענף.בארצות הברית למשל ישנם הרבה מפעלים ותעשיות בענף הבניה שמספקים חלקים מודולאריים של כל החדרים בבית, מה שנשאר זה רק להובילם לאתר הבניה ולבנותם במהירות רבה.

לא כמו במקרה של הבניה הקונבנציונאלית, לבניה קלה יש יסודות קבועים ועוד כמה יתרונות גדולים בשטח כגון:

חוסן ועמידות בבניה קלה

 החומרים המיוצרים במפעלים המייצרים חלקים מודולאריים חייבים לעמוד תחת תקנות נוקשות מאד של בניה ולהיות מאד חסינים ועמידים בכל תנאי ומצב, זאת לאור העובדה שהינם מובלים במשאיות מיוחדות לאתרי הבניה.
 

בניה קלה תחת תקנות מחמירות 

החלקים המיוחדים שנועדו לבניה זו, חייבים כאמור לעמוד בכל תקנות הבניה המקומיות והכלל ארציות. המפעלים חייבים לתת תעודת אחריות מלאה, כי חשוב שיהיה לכם לאן לפנות. עמידה בתקנות מובילות ליעילות ולאיכות במוצר המוגמר – בין אם זה בית מגורים או בית משרדים.
 

עיצוב

יצרני חלקים בשיטת בנייה קלה ומודולארית מספקים מגוון רחב של עיצובים לסגנונות רבים של בתים ובניינים לכל מטרה ויעד. קיימת גם הבחירה של החומר עצמו בבניה, וכמו כן אפשר לבחור את הגודל, הסוג של החלקים על מנת להרכיב את הבית או את המשרד. לאור עובדה זו הלקוחות לא צריכים להעסיק מעצב פנים יקר כי קל מאד להרכיב בית הבנוי בעיצוב מסוים, הכול לפי דרישות וצרכים של הלקוח.

חיסכון בעלויות

בנייה קלה מתאפיינת בעלות נמוכה לעומת בניה קונבנציונאלית, מה גם שהבניה נעשית עם חומרים איכותיים במיוחד. לקוחות חוסכים הרבה בעלויות הבניה (עד 25%) לעומת בניה קונבנציונאלית כי העבודה בשטח היא לא אותו דבר. פחות אנשים משתתפים במלאכה זאת, מה שחוסך הרבה. כמו כן, העברת החלקים בהובלה אחת אף מוזילה הרבה בעלויות של תחבורה ומשלוח.

חיסכון בזמן

אין עיכובים בהליך הבניה ותמיד יש עמידה בזמנים כי בניה קלה מתבצעת בפחות זמן מאשר בניה קונבנציונאלית. אין עבודת בניה מאסיבית באתר הבניה, כי מדובר רק בחיבור החלקים.

חיסכון באנרגיה

החלקים מגיעים עם תעודת המעידה שהם נעשו בצורה ידידותית לסביבה, מבלי בזבוז מיותר במשאבים טבעיים. החומרים הינם מבודדים בפני כל מזג אוויר וחסינים למים.   


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 4 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה