שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2247
מאמרים: 7205
Like: 59
מאמרים -> בית -> בית כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
בית כללי
 

היתרונות שיש למנהל בניה


David
 
 

נקודות חשובות להפנמה

במידה ואתה עדיין חושב על היתרונות של מנהל בניה, להלן הבולטים שבהם:

1.      מנהל בניה אחראי בגדול על ניהול ותיאום בניה בירושלים. הוא יכול להיות יד ימינך, לעזור עם כל הנוגע להליכי הבירוקרטיה הקשורים לקבלת האישורים, שכן מבחינת כל פרויקט בניה ירושלים מהווה רשות שצריכה לאשר ולקדם זאת בצרה חוקית.

2.      מנהל בניה הוא זה שמכתיב את הקצב. יכול להיות שלך אין ניסיון בענף הבניה ואף פעם לא הסתובבת באתר בניה עד לרגע זה ואתה לא באמת יודע כיצד קבלן הבניין ו אנשי המקצוע האחרים עובדים. המנהל הוא זה שנמצא בשטח, הוא זה שאחראי לקשר עם כולם ובזכותו ניתן לשחרר את כל התשלומים בזמן, ללא כל עיכוב. במידה ויש עיכוב, הוא יודע בדיוק למה ומצליח לפתור בעיות נקודתיות.

3.      מנהל בניה הוא הגורם המרכז עם כל המידע ותפקידו להעביר אליך את הכל במידת הצורך והדרישה. אתה יכול לסמוך עליו ולשם כך הוא מקבל ממך משכורת. המנהל יודע שאתר הבניה הוא השטח שבו הוא שלוט וחוקי הבניה, התקנות והלו"ז המוגדר הם מה שמכתיבים את הקצב ואת אופי הפעילות.

כל מה שצריך לדעת

אם אתה כבר רוצה לגור בירושלים ומתכנן לבנות בית לשנים רבות במקום מרשים, אפשר בהחלט להשקיע את סכום הכסף המדובר במנהל בניה, באדם שיהיה אמון על כלל התהליך שכן מבחינת טיפול טופס 4 ירושלים היא ככל רשות אחרת וצריך לדעת להתמודד עם המציאות. מנהל הבניה הוא בעל ניסיון רב ויעשה זאת באופן מהיר, למרות שהבירוקרטיה עדיין מכתיבה את התנאים.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה