שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2247
מאמרים: 7205
Like: 59
מאמרים -> בית -> בית כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
בית כללי
 

הכירו את חברו הטוב ביותר של הדוד: הטיימר!


rsseowebz

התמונה של ‏‎Gili Webz‎‏.

 
 

חברו הטוב ביותר של האדם הוא הכלב, חברה הטוב ביותר של האישה הוא היהלום, ואילו החבר הטוב ביותר של הדוד שלכם הוא הטיימר. כל אחד נהנה כיום משימוש בדוד, דרכו זוכים בזרימה של מים חמים בזמינות גבוהה. הבעיה שרבים מצביעים עליה היא שלעתים שוכחים לכבות את הדוד, מה שעלול להוליד הוצאות כבדות מאד שבאות לידי ביטוי בסופו של החודש בחשבון החשמל. בכדי שגם אתם לא תבזבזו כספים רבים לשווא, למה שלא תוסיפו טיימר לדוד במעמד התקנת דוד שמש או חשמל?

 

דוד חשמל או דוד שמש: טיימר בגדר חובה!

 

המון פעמים ישנה נטייה לחשוב כי התקנת הטיימר רלוונטית רק לדוד החשמל, אך אין זה נכון. התקנת הטיימר רלוונטית, חשובה וחיונית גם במעמד של התקנת דוד שמש. מדוע? בחודשי הקיץ אומנם נהנים עם דוד השמש ממים חמים ללא כל צורך בהדלקת הדוד, אך בחודשי החורף גם בעלי דוד השמש צריכים להדליק את הדוד שלהם במנגנון החשמלי. המשמעות? לא אחת שוכחים לכבות את הדוד בתום השימוש ולעתים רבות צריכים לקום מוקדם מאד בכדי להדליק אותו. הטיימר? דואג לכם לכל הנדרש!

 

הכסף והמים כבר לא בורחים לכם מהידיים:

 

למה שתחסכו מעצמכם את השימוש בטיימר אם הוא זמין לכם? אם כבר ביצעתם התקנת דוד שמש בעבר, תוכלו כעת להתקין רק טיימר שישתלב בדוד ויסייע לכם רבות. פעולות פשוטות כמו הדלקת הדוד הופכות פשוטות יותר בעת שאתם לא צריכים לקום מוקדם מהמיטה לטובת הדלקת הדוד. תוכלו לתכנן מראש את השעות בהן תרצו שהדוד ידליק את עצמו במנגנון אוטומטי – כך שאין כל צורך בהדלקה וסגירה של הדוד בכל יום מחדש.

 

איכות חיים שרק יכלתם לחלום עליה:

 

הטכנולוגיה לא מפסיקה לרגש, ובעוד כולם היו בטוחים תחילה כי התקנת דוד חשמל היא הבשורה הגדולה ביותר, הרי שכעת מגלים עוד ועוד גלגולים המביאים גלים של התחדשות – מדוד השמש ועד התקנתו של הטיימר. הפכו את השימוש שלכם במים החמים לנוח יותר, יעיל יותר וחסכוני יותר.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה