שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2555
מאמרים: 7604
Like: 59
מאמרים -> בית -> בית כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
בית כללי
 

הכל על הובלות מחירים וכדומה


טולי

טולי

 
 
פותחים דף חלק!

עבור מרבית האנשים העברת העסק זה הליך משמח. מדובר על שלב שנותן הזדמנות לערוך סדר בחפצים, לעבור על הדברים הישנים, לסדר ולהתחדש. למרות זאת, כשעוברים לבית חדש מומלץ לבחור בקפידה חברת הובלות מקצועית שתוביל עבורנו את הרכוש היקר לליבנו ושתאפשר מעבר קל ונעים במידת היכולת האפשרית.

על מה לשים דגש שמחפשים הובלות בקירור?

המרכיב העיקרי שמרביתנו ישימו עליו את הדגש הוא מחיר. המחיר הינו נתון עיקרי בבחירת חברת ההובלות בשביל חלק ניכר מהאנשים, השאלה אם מחיר נמוך תמיד ישקף את העסקה הטובה ביותר עבורכם?

בבקשה לא להראות מופתעים אם קיבלתם הצעה להובלה לכל תכולת הדירה עבור שמונה מאות שקל וביום ההובלה הגיע גבר רופס עם מסחרית קטנה. כמו שלא הייתם נותנים את האוטו בכל מוסך, אל תתנו את הרכוש שלכם בידי מוביל חאפר, גם אם מחירו זול.

השוואה זו לא מילה גסה

במידה ואין לכם ניסיון עדיף ואפילו מומלץ לבדוק מס' הצעות מחיר. באמצעות השוואה בין מספר חברות תקבלו אינדיקציה מה כל חברה ממוצעת מספקת לכם ומהו מחיר הגיוני, כך יתאפשר לכם להכיר את העלויות השונות ולהבין איזה מחיר אתם יכולים לשלם ולהיות בידיעה שקיבלתם את הכי טוב במחיר המדובר, רוצים עוד? כנסו לאתר לפרטים נוספים.

בבחינת הצעה הפער יהיה כתוצאה של:

נסיון בפועל והמלצות - חברות הפעילות בתחום זמן ארוך מעסיקות צוותים מיומנים שהעבודה מוכרת להם ועובדים ביעילות ובזריזות תוך כדי טיפול מסור והקפדה על הרכוש האישי שלכם. לחברות המתוארות מס' גדול של לקוחות ויכולות להציג המלצות מלקוחות שונים.

ביטוח על התכולה - ודאי תשימו לב שמרבית מההצעות הזולות שיצא לכם לקבל בכלל לא מזכירות אף סעיף ביטוחי. בזמן העברת דירה חשוב להקפיד שקיים סעיף מסוג זה ולוודא מה גובה כיסוי הביטוח כדי שתהיו רגועים.

גודל הצוות ורכב ההובלה - חברות הובלה הפועלות דרך קבע יגיעו עם משאית לעומת עוסקים מהצד בהובלות שיבואו לבד עם טנדר שבמידה והזדמן מזלכם סגור. חברות הפועלות כדרך קבע יפקידו בידיכם צוות עובדים מקצועי של לא פחות מ3 אנשים, בהתחשב בגודל העבודה - ולכן מובטח לכם שירות וטיפול טוב יותר בתכולת העסק.

הובלה באמצעות מנוף - השכרת שירות של מנופאי יגרום לעליית מחיר ובמקרים מסויימים לא תהיה בידיכם אפשרות אחרת אלא להשתמש בו כתוצאה ממגבלות הגובה. עם זאת, שווה לשקול את שירות זה גם כשלא מוכרחים מהסיבה שהוא יחסוך לכם זמן רב וגם פוסל אפשרות של פגיעה בפריטים שלכם בעת סחיבת החפצים השונים במסדרונות צפופים.

כולי תקווה שסיפקתי לכם מספיק בשביל להתחיל למציאת הצעת מחיר שתהיה משתלמת ביותר עבורכם. יש לכם צורך בעוד כלים ועצות למציאת חברת הובלות טובה במחיר שווה לכל נפש? כנסו לאתר האינטרנט הבא ותוכלו לקרוא עוד מגוון מאמרים וטיפים שיתנו לכם לעבור את תאריך המעבר ללא כאב ראש.

 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה