שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2588
מאמרים: 7627
Like: 59
מאמרים -> בית -> בית כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
בית כללי
 

הלבנת גגות


פורטל בית משותף

המוקד לדייר מבית פורטל בית משותף הינה מערכת לאיתור בעלי מקצוע אמינים ומקצועיים המספקת בעלי מקצוע עבור דיירים בבתים משותפים וועדי בתים משותפים בכל הארץ.

 

המוקד לדייר מספק לדיירים ולוועדי הבתים בעלי מקצוע במגוון תחומי הבית והבית המשותף.

 

פורטל בית משותף הינו אתר ותיק וייחודי המשרת את קהילת הדייריםוועדי הבתים בישראל משנת 2004. מתוקף כך אנו מקבלים עשרות פניות של צרכניםבכל יום במגוון רחב של תחומים ומכל חלקי הארץ.

 
 

 

 

לזפת, להלבין, לתחזק את הגג

בדיוק כפי שאתם דואגים לאחזקת הבניין שלכם בחלקים הנראים שלו (חדר מדרגות, לובי, מעלית וכו') – אתם צריכים לדאוג לאחזקת הגג שלכם. איכות החיים בבניין מושפעת מאוד מאחזקת הגג, גגות מטופלים מונעים רטיבויות, נזילות וכן שומרים על טמפרטורה מאוזנת יחסית בבניין גם בימי הקיץ החמים.

הלבנת גגות

הלבנת הגג נעשית לאחר זיפות הגג. זיפות גגות יש לעשות מדי מספר שנים – תלוי בעמידות ובאיכות של הזיפות הקודם שנעשה. זיפות טוב מחזיק למשך כחמש שנים או יותר. הלבנת הגג, לעומת זאת, צריכה להיעשות כל שנה, לאחר החורף ולקראת הקיץ – לקראת החום הגדול וקרינת השמש הרבה. הגג הלבן שובר את קרני השמש בימות הקיץ החמים ועוזר לכם לווסת מעט את הטמפרטורה בבניין. 

חוץ מהטמפרטורה, סיבה נוספת וחשובה לבצע הלבנת גגות באופן קבוע ומוקפד, היא שבימים החמים מאוד של הקיץ, הזפת אשר היא השכבה שמתחת לשכבה המולבנת בגג – סופחת אליה המון חום וקרני שמש ובמידה והיא לא תהיה מולבנת באמצעות סיוד הגג, היא פשוט תימס וכל האיטום אשר לשמה היא קיימת – לא יהיה.

מה, מי ואיך?

לפני שוועד הבית בוחר את בעל המקצוע אשר יבצע את הלבנת הגג, כדאי שיעשה סקר שוק, כאשר הקריטריונים שמנחים אותו הם לא רק קריטריון העלות. נכון שיותר נעים בכיס לשלם פחות, אבל לפעמים התשלום הזול עולה לנו ביוקר בסופו של דבר משום שהוא מסתיר מאחוריו עבודה לא כל כך איכותית ועם חומרים לא איכותיים במיוחד, ולחומרים יש חשיבות רבה בהלבנת גגות. 

ישנם מספר צבעים וחומרים שניתן להלבין איתם את הגג, ההבדלים ביניהם מתבטאים מבחינת הצרכן בעלות, ובסופו של דבר – גם באיכות. חשוב לברר עם בעל המקצוע באיזה חומר הוא משתמש ולהיות בטוחים שמדובר בחומר עמיד למים שלא ייהרס אחרי הגשם הראשון.

הלבנת גגות צריכה להיעשות על ידי בעלי מקצוע מקצועיים ואמינים, ואם אתם מרוצים מהחברה שעשתה לכם את זיפות הגג – כדאי להמשיך איתה. בכל אופן, ועד הבית צריך לעשות סקר שוק מקדים ולבחור בבעלי המקצוע הטובים ביותר לביצוע העבודה של הלבנת הגג. 


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 2 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה